Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért bizsereg a telefon...

Thomas994 kérdése:

Miért bizsereg a telefon töltés közben?

Figyelt kérdés
Van egy Iphone 7 plussom, és tegnap este ugy mond elkezdett bizseregni a hátulja töltés közbe vagyis ha hozzá értem olyan furcsa érzés volt mitöl lehet? Szervízbe nem tudom vinni mivel jelenleg nem vagyok Magyarországon..

2018. szept. 18. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
aA konnektorból a fázis rájut.
2018. szept. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és akkor itt gond lehet a konektorral meg a töltövel is?
2018. szept. 18. 07:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább csak a töltövel.
2018. szept. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cseréld le a töltőt mert kinyírja a telefont.
2018. szept. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na akkor cseszék meg az olaszok, hogy ilyen fost árulnak, köszönöm szépen a válaszokat
2018. szept. 18. 07:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Butaságot beszéltek szerintem, mert ilyen dugasztápokban szokott lenni primer-szekunder között olyan zavarszűrő kapacitás, ami átenged egy minimális, ártalmatlan nagyságú áramot.

Az pedig természetes, hogy okozhat ilyen jelenséget, ha valakinek pont nem szigetelt a talpa, vagy valamihez hozzáér közben és záródik az áramkör.

2018. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!