Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lezárt képernyőn is felugró...

Anzai29 kérdése:

Lezárt képernyőn is felugró hírdetések. Segítettek?

Figyelt kérdés
Már a hívások közben is megjelennek megszakítba ezzel azt, már kipróbáltam mindenféle vírusírtót, reklámblokkolót, már vagy 4-szer alaphelyzetbe tettem a telefont. Tud valaki valamilyen programot vagy másmilyen megoldást?

2018. szept. 19. 01:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Android?

Milyen teló.


Elvileg csak azok jelenhetnek meg így, amit engedélyezel. Ez a beállításoknál kell (hang és értesítés/alkalmazásértesítések), hogy legyen az értesítések kezelésénél.

Azt is érdemes megnézni milyen futó programok vannak alapban a készüléken és ezek közül mi az ami gyanús. Ez már az Adathasználat menüpontban is láthatod.

2018. szept. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

segítettem

segítettél

segített

segítettünk

segítettetek

SEGÍTETTEK


segítek

segítesz

segít

segítünk

SEGÍTETEK

segítenek

2018. szept. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen hirdetes se segitett.
2018. szept. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Vagy az van, hogy valamelyik progi amit letöltöttél abban van valami sza.r vagy ha kínai telefonod van akkor gyárilag van a szoftverben valami szar
2018. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Valami nem világos, amikor visszaállítod a telefont, utána te rontod el ismét a dolgokat (valaminek a telepítésével stb.) vagy rögtön rossz lesz?
2018. szept. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Huawei p9 lite. Android. Nem kínai. Már próbáltam a programokat törölni de nem jártam sikerrel.


Annak a "kedves" hozzászólónak, aki nyelvtanórát tart egy betű elírásáért, közlöm, hogy rossz kategóriában keresgél. A tökéletes kis segge nem viseli el a hibát. Persze a kérdésre meg nem válaszol...


A többieknek meg nagyon szépen köszönöm a válaszukat! ;)

2018. szept. 19. 10:24
 7/20 anonim ***** válasza:

A huawei nem kinai ??

Minden nap tanulok valamit.

2018. szept. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Huawei, nem pedig noname kínai szar. Ez volt röviden. Ha bárki kötekedni akar az inkább meg se szólaljon...
2018. szept. 19. 12:50
 9/20 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha nem dumálnál vissza, engem is zavar a primitív írás, ráadásul te sem válaszoltál az én kérdésemre (#5).


Amikor meg te kérdezel, szerintem inkább ne arcoskodj, mert az esetleg többeknek nem lesz szimpatikus, esetleg buktad másoknak is a segítségét.

2018. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Tölts le egy vírusírtót, azok általában megtalálják mi csinálja ezeket.
2018. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!