Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lezárt képernyőn is felugró...

Anzai29 kérdése:

Lezárt képernyőn is felugró hírdetések. Segítettek?

Figyelt kérdés
Már a hívások közben is megjelennek megszakítba ezzel azt, már kipróbáltam mindenféle vírusírtót, reklámblokkolót, már vagy 4-szer alaphelyzetbe tettem a telefont. Tud valaki valamilyen programot vagy másmilyen megoldást?

2018. szept. 19. 01:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Vírusírtóval is próbálkoztam és nem, nem rögtön lesz rossz. (Megmagyarázva miért nem kaptál választ #5: telefonon érkező értesítés a legújabb hozzászólást mutatja. Nem korábbiakat. Ezért nem láthattam a kérdésed,, ezért elnézést kérek)

Amúgy meg nem arcoskodom. Csak úgy gondolom, hogy ez nem az az oldal, ahol kötekedni kell. Általában értelmes emberek szeretnének választ kapni a kérdésükre.


Sajnos van olyan ember aki csak basztatni akarja a másikat. Két dolgot tehetsz. Vagy tűrsz és hagyod hogy belédrugjanak, vagy igen is, hogy kiállsz magadért. Én úgy gondolom eleget tűrtem az igazságtalanságot és a csesztetést csak azért mert az a bizonyos személy felnőtt volt és "jogában állt". Nem leszólni kéne a másikat, hogy végre kiáll a saját jogaiért hanem békénhagyni vagy felvenni a példáját.

2018. szept. 19. 21:27
 12/20 anonim válasza:

Amikor észreveszed, hogy hibát követtél el, egyszerűen javítsd. Pl, az első hozzászólásnál írd ezt: *segítetek?

Senki nem fog leszólni a hibáért.

2018. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

6-os (kérdező): nem csak egy betűt írtál el.

* hirdetések

* megszakítva

* vírusirtót

2-esnek igaza van, de csak egy hibát javított a 4-ből (igaz, azt részletesen).

2018. szept. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Most halál komolyan nyelvtani hibákon akarunk vitatkozni???? Nem teljesen mindegy? A kérdés érthető. Ha majd hivatalos levelet kell írnom akkor jobban odafigyelek. Jézus.....
2018. szept. 21. 17:15
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Pedig miattad van az egész, mert kijavítod, vagy amikor figyelmeztettek, egyszerűen elnézést kérsz a telefonod önállóskodása miatt, téma le van zárva.

Ne tudd meg, én láttam már itt is olyanokat, akik az elején rögtön elnézést kérnek. Mert tudják, hogy sokakat idegesít az ilyesmi.

Mások meg visszadumálnak, pattognak, tovább élezik a helyzetet, terelik a témát, csak magukkal csesznek ki.

Más fórumon is találkoztam már olyannal, aki megköszönte, hogy tájékoztattam egy bizonyos helyesírási tudnivalóról.

Nem mondom, hogy pillanatra nem lepődtem meg magam is, de ilyenek vannak. Intelligencia.

2018. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Kioktatás és kijavítás között van különbség. Ha a kedves válaszoló úgy kezdte volna, hogy: figyelj csak, ezt elírtad. Legközelebb ügyelj erre.


Akkor no para. Ez nem inteligencia, hanem hozáállás kérdése...

2018. szept. 22. 16:08
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj csak, ezt elírtad. Legközelebb ügyelj erre: intelligencia, hozzáállás.
2018. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm.
2018. szept. 22. 19:53
 19/20 anonim ***** válasza:
😝
2018. szept. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy factory resetet...(törlődik minden) teszteld így egy kicsit, van e reklám..Ha van, akkor nézd meg, hogy nincs e rootolva a keszulek, mert akkor beette magát valami vírus. Ebben az esetben a teljes szofvert telepítsd újra. Ha factory utan megszunik a provlema, akkor csak a legszuksegesebb progikat pakold vissza, es csak a googleplayrol.
2018. szept. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!