Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti vennétek 300. 000-ért HD...

Ti vennétek 300. 000-ért HD felbontású Iphonet? Esetleg 600. 000-ért vadiúj Iphone Xs-t?

Figyelt kérdés

Sajnálatós módon a BUDGET költségvetésbe már nem fért bele a gyorstöltő, se a jack átalakító, hiszen nagyon karcsúra kellett szabnia az árazást az Applenak.


De cserébe rengeteg újítást kapunk! 3GB helyett 4GB ramot, még impozánsabb notchot, és akiknek eddig túl nagy volt az akksi az Iphone X-be, azok is megelégedhetnek, mert még kisebb akksit is kapunk!


Szerintetek is BestBuy?



2018. szept. 20. 09:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdező: igen drágák az új iPhone-ok ára, de azoknak készülnek, akik meg is veszik (meglepő, de akad olyan is, aki iPhone 5S-t használ).

Máshol is vannak méregdrága dolgok (autóknál, lakásoknál [hjajj, még albérleteknél is van olyan, ami elég puritán, mégis arányában mérik]), amiknek meg kell fizetni az árát. Mi meg csak nézzük, mennyibe kerül és az árához képest miket nyújt. Van aki (10 éve) 400E Ft összegért vett egy házimozi szettet és kiakadt, hogy divx formátumot nem ismeri, mikor egy 150E Ft-os tételben benne volt.

Úgyhogy ha kicsit jobban körül néz az ember, rájön, máshol is van ilyen trend, hogy nagyon drága és ahhoz képest, mit is nyújt.

2018. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindenkit lepontozol aki nem úgy válaszol ahogy szeretnéd??

Engem például miért pontoztál le?????

Írd már le!

2018. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
81%
Milyen érdekes, hogy azok a válaszok, amikben az igazság le van írva, meg amik nem istenítik az IPhone-t, le vannak pontozva! Mondjuk nekem az androidos csúcstelefonokról is ugyanaz a véleményem, hogy túlárazottak a tudásukhoz képest! Nem tudom, most mennyi pontosan pl. egy P20 Pro vagy egy Note 9, de nagyságrendileg sejtem és tudhatnak akármit, akkor sem érik meg az árukat! De akik ilyeneket vesznek, azokról is csak az a véleményem, mint az IPhone-ok vevőiről: akinek munkaeszköz, és van rá pénze, és megveszi, az érthető, de aki csak villogni akar vele, aztán közben meg üres a hűtője otthon, az idióta! De felőlem vegyék, nem az én pénzem költik! Jöhetnek a további lepontozások :)
2018. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!