Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Így 2018 vége felé megéri még...

Így 2018 vége felé megéri még iPhone 7-et venni?

Figyelt kérdés
Androidról váltanél iOS-re, az iPhone 8-al szemezgetek, de sztem nem ér + 50 ezret a tudása, ráadásul üveg a hátlapja, leejtem azt reped is. Megéri még a 7-est vagy a 7 Plus-t megvenni? Telefonálásra, netezésre, meg néha fotózni használnám manuális módban. Nem egy P20 pro kamera, de annyira rossznak sem tűnik. Ha már kamera, akkor 7 vagy 7 Plus?

2018. szept. 22. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:

“Telefonálásra, netezésre, meg néha fotózni használnám manuális módban.”

Erre még egy 50 ezres kínai hulladék is felesleges:D szóval nem, nem éri meg.

2018. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szart sem érő válaszokat! Nem vártam ettől az oldaltól mást. :)
2018. szept. 23. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
szívesen :3
2018. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Itt nem szabad Iphone-os kérdést feltenni.

A tipikus magyar emberek társasága ez az oldal. Ami nekem nem tetszik az csak szar lehet. Sajnos ezért ilyen hulladék ez az ország, mert a nyitottság legkisebb szikrája nincs a magyarban. CSőlátású idióta a nagyrésze, mint ez a 2 válaszoló.

Én 5s-t használok. A nem túl erős aksi-t leszámítva kellemes használni, szóval a 7 biztosan megéri.

2018. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha neked megéri az árát a korlátoltságai ellenére,akkor igen.
2018. szept. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 lol haver én arról beszélek , hogy telefonálni meg netezni mindegy mit vesz:D
2018. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább az 1-es válaszolónak szólt.
2018. szept. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!