Kisméretű de jó?

Figyelt kérdés

A húgom telefont akar venni, de neki számít az, hogy elférjen a tenyerében.

Tudnátok olyan telefont mondani, ami nem túl nagy, százezer forint értékű és lehetőleg jó is legyen.

Jelenleg egy iPhone SE-je van, hasonló méretűre gondolunk.



2018. szept. 22. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Ebben a méretben az iPhone SE a legjobb.

Ma már csak a péklapát telefonokat gyártják.

Ha nincs baja a telefonjának, akkor ne cserélje le.

2018. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az iPhone-jával csak a baj van. Havonta vesz új töltőt, akad neki, merül, nem tölt, stb. Kiábrándult.

Nem baj, ha nagyobb, csak ne legyen ilyen hatalmas. Nekem Huawei van, én imádom, de neki túl nagy.

2018. szept. 22. 18:36
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

4 colos mobil nem nagyon van már az SE-n kívül. Na meg ki vesz manapság 100 ezerért 4 colos mobilt?


EVOLVEO StrongPhone Q5

Krüger&Matz Drive 5 Mini KM0452

2018. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Xperia XZ1 Compact.(turbadonál most 111K)

4"-os telefonok meg már nincsenek.

Ez meg kvázi csúcstelo, és az egyik leggyorsabb/legerősebb a piacon.

(ezt biztosan állítom, elég sok csúcstelo volt már a kezembe)

2018. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem ez bejön, de remélem ez már nem melegszik, mint az Xperia X, na meg a kamera sem fagy le.
2018. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5.Minimàlisan melegszik és csak magas terhelés alatt, a kamera eddig egyszer vágyott le.Szvsz. rendben van ilyen téren.
2018. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó autokorrekt...

*egyszer sem fagyott le.

2018. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem nem tudom miért, de 2 percig, ha videózok vele, akkor fagy le és el sem menti az addig felvett anyagot.

Tegnap meg csinált olyat, hogy fényképezni akartam és kiírta, hogy a memóriakártya nem áll rendelkezésre és csatlakoztassam újra, pedig benne van folyamatosan, aztán kiléptem a kamerából meg vissza és minden oké.

2018. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy használja az az iPhone se t meg a töltöt de tuti h gyilkolja azokat , nekem 2 éves az usb m és még mindig mükszik. 5s em se akadt , amit pár hónapja cseréltem le
2018. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!