Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi okozhatja azt, hogy készenl...

Mi okozhatja azt, hogy készenlétben is ilyen mértékben merül a telefonom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy hol jobban, hol kevésbé, de elég gyors tempóban merül még készenlétben is a telefonom. Ez azt jelenti konkrétan, hogy pl. tegnap délután 2-3 óra alatt 7-8%-ot is merült, pedig szinte hozzá sem nyúltam. Ez rendszeresen előfordul. Root-olt a telefon, le van törölve/tiltva róla jónéhány gyári app, ami merítené az akkut, illetve a háttérben sem fut semmi. Több alkalmazást is lefuttattam rajta és mindegyik szerint jó állapotban van az akku (már, ha egyáltalán lehet hinni ezeknek az alkalmazásoknak, nem tudom...). A telefon amúgy egy Meizu M5, lassan másfél éves. Ettől a problémától eltekintve nincs vele bajom, így nem szándékozom egyelőre lecserélni.


Arra kérek mindenkit, hogy a "szar kínai" és egyéb hasonló hozzászólásoktól tartózkodjon!


A segítő válaszokat köszönöm előre is!



2018. szept. 25. 12:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amúgy én meg azokat sajnálom le, akik azt hiszik, hogy egy 300-400 ezres telefontól többek lesznek...
2018. szept. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

1. Bízom benne, hogy meg fogja oldani!


2. Amúgy én úgy vagyok a méregdrága telefonok tulajdonosaival, hogy aki nem hitelből veszi, hanem kipengeti kp-ra, mert telik rá és/vagy munkaeszköz neki, azokat nem sajnálom le! Viszont aki csak villogni veszi meg úgy, hogy utána üres a hűtő és/vagy két évig fizeti a törlesztőt, mert amúgy nem telne rá, azokat tényleg lesajnálom! Amúgy meg a drága telefonokkal is vannak problémák, itt is lehet ilyenekről bőven olvasni! Nekem nem státuszszimbólum a telefon, hanem arra kell, hogy használjam alapdolgokra (net, zenehallgatás stb.), arra meg tökéletes! Ha munkaeszköz lenne a telefonom és milliomos lennék, valószínűleg nem ilyet vettem volna!

2018. szept. 25. 15:32
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudodm próbáltad-e de még meg lehet próbálni ezt az alkalmazást: naptime
2018. szept. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam, de megnézem, köszönöm!
2018. szept. 26. 06:35
 15/15 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy mi az egyik oka a gyors merülésnek: nem gyári akku van a telefonomban, aminek 3070 mAh-snak kéne lennie, hanem csak egy 2700 mAh-s akku, úgyhogy már rendeltem is hozzá gyári akkut, remélem azzal kicsit jobban fogja bírni!
2018. szept. 28. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!