Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van még esély hogy működjön?

Van még esély hogy működjön?

Figyelt kérdés
Egy LG kp502-es érintőképernyős telefont beleejtettem a vízbe. Ez történt tegnap este. Az elején be se akart kapcsolni, aztán szárítottam hajszárítóval aztán bekapcsolt, de még zúgott ha betettem az aksit. Utána az érintőképernyője nem működött, majd megint szárítottam és az is jó lett, de aztán megint rossz. Majd megint szárítottam és megint jó lett. De most megint rossz. Van még esély hogy kiszáradjon belőle a víz és rendbe jöjjön. Ha nem, és elviszem a szervízbe akkor biztos hogy észre veszik hogy víz ment bele akkoris ha kiszáradt, és ha igen, nekem mennyit kell fizetnem kb a javításért?
2010. jún. 23. 05:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Megmost megfigyeltem hogy recseg is!
2010. jún. 23. 06:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Így csak elcseszed, de 3 nap a tűző napon azért kiveszi belőle a vizet.


Az a bajhogy könnyebben bekúszik a víz a kis résekbe, mint ahogy kijön onnan.


Türelem rózsát terem. De ha így cseszteted, csak azt éred el vele hogy kérhetsz új telefont.

2010. jún. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bp1985 ***** válasza:
TILOS száratani bármilyen elektronikai eszközt. Ezt nagy valószínüséggel elcseszted, úgy, ahogy van. Beesik vízbe azonnal szétszeded, és sugárző hőtöl kiméled. Hajszárító, mikró, napsütés, tűzhely, stb. Szétszedni, vagy kiszárad magától vagy nem. Hajszárítóval csak a panelra égeted rá a vizet.
2010. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!