Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy sok a korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy sok a korkülönbség, de van esély, h működjön?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

van egy srác, aki nagyon bejön, és én sem vagyok közömbös neki... a szüleink jó barátok, szóval sokat találkozunk. anyám nagyon fiatalosan kezel a dolgokat, és még össze is akar hozni vele (!!)... nekem nagyon bejön, imádok vele lenni, mindenről lehet vele dumálni, meg okos, értelmes, szinte tökéletes.

csak van egy kis baj, ami miatt "csak" szinte...

ő 28 éves...

ha jól tudom, miattam szakított a 25 éves barátnőjével...

és örülnék, ha összejönne vele, csak nagyon félek, h pl. az ismerősök mit mondanának, mert tudom, h nem számít, de azért nem akarom elveszteni őket...

szerintetek???


2009. júl. 1. 23:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nem értem e kérdést.


még nem jöttél vele össze, de már miattad szakított a barátnőjével???


tudod, hogy nem számít mit mondanak az ismerősök, de mégis???



jól látom, hogy kamuzol???

2009. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Na ugyanígy vagyok én is ezzel :)

Szerintem semmi akadálya nincs,hogy összegyertek,még anyud is ezt akarja :) sok sikert!

2009. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szerelemben sose a másik véleménye legyen a döntő érv, te tudod mi neked a jó, és ha a szüleid is támogatják akkor gyerünk, amúgy van olyan ismerősöm akik között körübelül 15-20 év a kor különbség és már 2 éve együtt vannak, itt nem a kor a lényeg hanem az érzések
2009. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én ugyanilyen helyzetbe vagyok! csak 1 évvel öregebb vagyo és a barátom is. én is féltem mit fognak szólni a többiek, ezért az elején nem is akartam nagy dobra verni. viszont mikor már 2 hónap után felvállaltuk, jöttek a rosszmájú pletykák hogy biztos csak azért van velem hogy lefektessen stb... azóta már eltelt 5 hónap, és tudom hogy nemcsak amiatt van velem. már akkor is tudtam:)) szóval, ha megbízol benne és szereted, ne törődj más véleményével! hajrá!
2009. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

túl nagy a korkülönbség. hosszú távon nem működne mert ő már lassan a családalapításon lesz, te meg csak 16 vagy még.

előtted még az élet, és hidd el megbánnád elöbb utobb, egy gyerek örökre szól

2009. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És én is így voltam(én 15/L, a fiú pedig 26)...sajnos nálam sejtettem,hogy a szüleim nem nagyon örülnének és véget vetettem a kapcsolatnak
2009. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

Egy gyerek tényleg örökre szól,de 20 évesen miért ne szülhetne 4 év együtt után?akkor a srác még 32 éves lesz,bőven benne van.

off:nálam is pont ez a szitu 16/L 28/F bár mi nem vagyunk együtt még.

2009. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

hát, mindenki érti, csak te nem...:D (első)

én se értem, fura ez nekem...

az ismerőseim, meg tuti szekálnának érte, de azt meg nem akarom...


köszönöm a biztatást! :)

de várom a további véleményeket is :)

2009. júl. 1. 23:16
 9/17 anonim ***** válasza:
figyelj, ha szeret akkor nem érdekli mások véleménye, ha meg mégse alakul úgy, nem bírja mert "szekálják" akkor is ott a lehetőség hogy szakítotok, de szerintem van annyira érett hogy nem veszi figyelembe mások hülyeségeit
2009. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

23:12 : te a lány vagy a fiú vagy? látom, megérted a helyzetem, köszi :) am mi sem vagyunk együtt... még... :) és sok sikert nektek is!! :))


amugy tudom, h a srác nem csak azt akarja... és gyerekről beszélni, meg h mi lesz évek (vagy hónapok) mulva, az még kicsit korai, hiszen nem ismerjük egymást annyira, h ilyenről lehetne beszélni...

meg nekem kicsit ijesztő is... :)

2009. júl. 1. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!