Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem arra megy rá a telefon...

Nem arra megy rá a telefon amire nyomok, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Szinte teljesen használhatatlan emiatt a billentyűzet, játékok kb minden.Legtöbbször ha valahova nyomok mindig egy kicsit a fölötti dologra megy rá,megpróbáltam valamennyire alkalmazkodni hozzá hogy annyival lentebb nyomok de úgy se mindig jön össze. Egy pár napja csinálja ezt mi lehet vele a gond?

#telefon #hiba #lg-k120
2018. szept. 26. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyári vissza àllítás és frissítsd.
2018. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kalibráld be a képernyőt
2018. szept. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos segithet a bajon a gyari visszaallitas is, de szerintem lehet, hogy esetleg akkor mindenegyes adatot elveszitesz a telefonrol, amit valaha beletaplaltal, ami a telefonmemoriaba van elmentve es igy szerintem az altalad telepitett appoknak is vege lesz, es az osszes fiokod is torlodni fog. En utananeznek, mielott gyariba visszaallitnam, hogy pontosan mit is veszitek el. A nevjegyeket atmentenem SIM-re, a telefon memoria tartalmat meg SD-re, de fogalmam sincs, hogy az appokkal mit lehetne tenni, na meg az email fiokoddal meg az osszes fiokoddal. Vagy majd ujra bejelentkezel mindenhova es ujratelepitesz minden appot.
2018. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!