Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Meizu telefonok mennyire...

A Meizu telefonok mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Különösen azok véleménye érdekelne, akiknek személyes tapasztalatuk van a márkával kapcsolatban!


Köszönöm a válaszokat!



2018. szept. 27. 19:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát szerintem elég nagy dolog az, hogy már ez is megjelent a nagyobb elektronikai boltok polcain is. Nem igazán értem azt, hogy miért lenne rossz anyagminősége, egyáltalán nem így van, hardverileg is kenterbe ver sok nagyobb márkás telefont.

Nekem annyi volt csak a gondom vele, hogy matt volt a kijelzője,de egyszer sem fagyott le. Én fél évet használtam, mert egy barátomnak odaadtam, nála már majdnem másfél éve működik.

2018. szept. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#Kérdező: igen, simán kibírta volna 3 éven át az a Meizu MX3-as telefon.

# 8 és 10-es: úgy bírom, hogy valaki vaktában lövöldöz. :) Igen, vannak rossz kínai gyártók, de a Meizu, a Xiaomi nem tartozik közéjük. Az, hogy Magyarországon kevésbé ismert, főleg az előző, annak az az oka, hogy kis piac vagyunk, bár ez már kezd változni.

2018. szept. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, nekem azt szúrt szemet, amikor az Eustock oldalán megnéztem az M6 Note-ot. Az most akciósan 36 ezer és ezért az árért kapunk egy 2 ghz-es procit, 5.5"-os Full Hd kijelzőt, 4000-es akkut, fémházat stb. Ráadásul nekem személy szerint külsőre is bejön az a telefon. Szerintem nevesebb gyártóknál ilyen felszereltséget 2*, de inkább 3* ennyiért kapunk. Persze az se mindegy, milyen szoftver fut alatta... Ha az is jó, akkor az a telefon ennyiért főnyeremény!
2018. szept. 28. 09:45
 14/19 anonim ***** válasza:

Flyme OS jó, viszont a legfrissebb verzióban tapasztaltak hibát, nem teljesen magyar nyelvű.

Eustock: szlovák adózási rendszer, emiatt is olcsóbb onnan rendelni.

2018. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Szerintem még ha ennél egy picit drágább is ez a telefon, akkor is jóval a nagyobb gyártók árai alatt ad hasonló felszereltséget! Az, meg hogy a legújabb verzióban vannak hibák, szerintem orvosolható azzal, hogy nem muszáj azt feltenni vagy meg kell várni, amíg kijavítják! Nekem a jelenlegi telefonomon majd' fél éve az arra a típusra elérhető legújabb verziónál kettővel régebbi van és így is hibátlanul működik! A frissítés nem minden esetben javít a telefon használhatóságán, sőt, néha inkább ront! De ehhez én annyira nem értek, csak más felhasználók véleményei alapján írom ezt!
2018. szept. 28. 11:52
 16/19 anonim ***** válasza:
A google is lehet rajta pluszban, csak rákell rakni a google szolgáltatást, van benne erre mód és akkor ugyanolyan lesz, mint más androidos. Semmi nyelvi hibát nem tapasztaltam.
2018. szept. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: néhány helyen olvastam arról (itt a Gyk-n is írták már páran), hogy egyes kínai gyártók kémkednek a felhasználóik után. Én azért ezeket a híreket fenntartásokkal kezelem, de kíváncsi lennék, hogy szerintetek lehet-e szó a Meizu esetében ilyesmiről?
2018. szept. 28. 15:28
 18/19 anonim ***** válasza:
Hallottam én is ilyet, de nem tudom igazságtartalma van-e.
2018. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Meizu pro 7, majd egy éve.

Elég megbízható, nem fagy, nem laggol, pedig masszív felhasználó vagyok.

2019. febr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!