Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen fülhalgatot ajànlatok...

Milyen fülhalgatot ajànlatok 2018?

Figyelt kérdés
2018. szept. 29. 12:29
 1/10 A kérdező kommentje:
4000 forintig.
2018. szept. 29. 12:31
 2/10 anonim válasza:
2018. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak saját tapasztalatról tudok beszélni. Nekem a Skullcandyk 2-3 hónap után tönkrementek. Emiatt elkezdtem figyelni, és a Philipsek legalább 6 hónapig bírják jellemzően.
2018. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebben az árban a Philips-et én is tudom javasolni! A másik márka, amit még ajánlani tudok, az a Sony! Nekem mindkettő van, viszonylag jól is szólnak és a strapát is bírják!
2018. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pl. ez:

[link]

Biróm ezeket a válaszokat ahol 1-2 konkrét brand van...

Nem véletlenül vannak tesztek ahol több ezer fülhallgatott tesztelnek, egy Brand-n belül is 2 típus eléggé eltérhet arról nem is beszélve hogy nem feltétlenül azok közül érdemes választani amiknél nagy a hype.(Beats,Sony pl. tipikusan ilyen)

2018. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5


Én nem azért írtam pl. a Sony-t, mert nagy a hype körülötte, hanem mert nekem az vált be. Ha más vált volna be, mást írtam volna. Nem tudom, ez miért probléma...

2018. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, és azért nem írtam konkrét típust, mert már többféle Sony-m is volt és eddig mindegyikkel elégedett voltam!
2018. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6.Odáig ok, de egy konkrét típus vált be gondolom nem az összes Sony fülhallgató...

Mint írtam 1-1 típus között nagy a szórás, mivel eléggé el van árasztva a piac fülhallgatóval sokszor 1 Brand-től 3-4 féle 1 árkategóriában.

Tápegységes példát tudom felhozni mivel ebben mozgók nagyrészt, ott van hogy 1-1 betűeltérés a táp típusán belül teljesen más belsőt jelent.(volt hogy az egyik veszélyes, a másik ajánlott darab volt, talán valamelyik TT volt ilyen)

#7.

Erre is azt tudom mondani hogy nem az összeset.

Ill. gondolom nem próbáltál ki a konkurensek közül egyet sem.(amit írtam pl. E10 nagyon odapörköl a konkurenciának, ha kiprobálnád lehet megváltozna a véleményed)

Egyszerűen felesleges bízni 1 Brand-ban.

2018. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ok, igazad van, de én sajnos ilyen vagyok, ami bevált, ahhoz ragaszkodom! Amúgy azért vagyok Sony-párti, mert nem csak fülhallgatóm van Sony, hanem más is és nekem azok is beváltak! Biztos van jobb márka, de nekem ez jött be! Amúgy így vagyok a telefonokkal is, azokból ráadásul egy olyan márka pártján állok, ami abszolút nincs túlsztárolva (Meizu). De mindegy, ezen nem veszünk össze...
2018. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sony MDR-EX15AP. Ez a pontos típusa a jelenlegi fülhallgatómnak. Tavaly vettem 4 ezerért az MM-ben. Most épp internetes rádiót hallgatok rajta (a Meizu telefonomon) és ugyan nem vagyok szakértő, de szerintem meglepően jó minőségben szól rajta a zene, ahhoz képest, amennyibe került.
2018. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!