Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HiVoice hiba? (P20 lite)

HiVoice hiba? (P20 lite)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég kaptam egy Huawei telefont, P20 lite-ot, és amikor elkezdtem személyre szabni a készüléket, sokszor feloldás után kérte a HiVoice engedélyeit. Eddig mindig csak ignoráltam, viszont egyszer véletlen elutasítottam, és így letiltottam. Hol adhatom meg az alkalmazásnak az engedélyeket? Kerestem a beállításoknál, amit a telefon is ajánlott, de sehol sem találtam.

Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2018. okt. 1. 18:47
 1/2 anonim válasza:
Hát én 2 éve nem jövök rá,hogy mi is lehet az,nekem p9 lite-om van. Annyit tudok,h ha feloldás előtt megnyomom a hangerőszabályzót véletlen,akkor írja ki. De h minek,azt nem tudom,de nem is zavar igazából,semmit nem csinál a telefonnal,ha a ki-re nyomok olyankor...
2018. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fallen666 válasza:

Beállítások --> Alkalmazások --> Alkalmazások

- Jobb felső sarok 3 függőlegesen elrendezett pont

- Alapbeállítások


Ezzel vissza lehet állítani minden alkalmazást alapbeállításra. Újra fogja kérdezgetni az összes marhaságot.

2019. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!