Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az igazság a gold iPhone-na...

Mi az igazság a gold iPhone-nal kapcsolatban, valóban pimpes?

Figyelt kérdés

Sokak szerint elég stricis, b**is azonban szerintem ha valakinek vannak hozzá ruhái, kiegészítői az tudja igazán stílusosan is "viselni".

Nem is értettem, hogy mire megy ki ez az állandó színutálat, egy emberről annyi alapján formálni véleményt, hogy milyen színű a telefonja...



2018. okt. 3. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
soha le se szartam h kinek milyen szinű telefon van a kezébe. van aki ezt megnézi? :D
2018. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vannak néhányan, jah.
2018. okt. 3. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig úgy van ahogy írod, kérdezed.

Nehogy azt mond hogy hozzá kell öltözni egy telefonhoz!!!

Na ezért b**zis.

2018. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az olyanok miatt bzis, mint te!

Akik azt hiszik, hogy a telefon státusszimbólum is egyben, el vagy tévedve.. A telefon az egy telefon, lehet az lg, nokia, samsung, huawei vagy épp iphone.

Telefonálásra való, és arra, hogy a platform nyújtotta dolgokat (nem, nem a sznepcset filterekre gondolok) kihasználja az ember... már ha erre van igénye, ha meg nem, akkor mint írtam, telefonálni.

Tőlem amúgy mászkálhatsz te hupilila telefonnal, azt is telibe fosom.

2018. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!