Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sűrű frissítés (Samsung J5...

Sűrű frissítés (Samsung J5 2016) minek?

Figyelt kérdés

2017 áprilisban vettem a Vodafone-nál egy értelemszerűen Vodafüggő SamsungJ5(2016) típusú telefont. Androidos, de nem vagyok akkora guru, lövésem nincs, hogy melyik verziószám. Nekem olyan fura, hogy nagyon gyakran kiírja, hogy frissíteni kellene és le is töltötte. El szoktam halasztani, mert félek, hogy belassulna, bár lehet, hogy ez nem indokolt félelem.

Kérdéseim: Mi a célja ennek a nagyon sűrű frissítési "kényszernek"? Vírusbiztonság? Vagy időközben kitudódtak hibák, amit így akarnak javítani?

Nem lesz lassú és bizonytalan a telefonom, ha frissítgetem, ahogy ő "diktálja"? Illetve milyen következményekkel jár, ha nem hagyom frissíteni?

Elnézést, ha láma hülye kérdéseim vannak, de tényleg csak egy nagyon laikus felhasználó vagyok, aki böngész, navigál, messengerez a telefonon, nagyritkán face és insta is, de kb ennyi.


Korrekt, tájékoztató válaszokat nagyon megköszönök.



2018. okt. 6. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Csupán el kéne olvasni a changelogot, amit az arcodba tol frissítés előtt és után is...
2018. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"rissítgetem, ahogy ő "diktálja"?"


A telefon nem diktál.

A gyártó az aki foglalkozik a felhasználói felülettel, és mivel tökéletes szoftver nincs, mindig csiszolgatnak rajta az aktuális igényeknek megfelelően.

Ha neked nem tetszik, le is tilthatod a frissítést.

2018. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

app-okat gyakran lehet frissíteni, nekem naponta kiad vagy 4-5 frissítést app-ra.


Viszont az op-rendszert nem kell frissíteni gyakran, nekem van pár android-os telefon és olyan 2 havonta jön ki android frissítés.

2018. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!