Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan alkalmazás IOS-ra...

Van olyan alkalmazás IOS-ra amin be lehet állítani hogy bizonyos ideig “ne engedjen be” a telefonomba, és amikor lejárt az idő újra visszaenged?

Figyelt kérdés
Tanulás közben sokszor elkalandozok, szóval ez nagyon sokat segítene.

2018. okt. 9. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha ehhez app kell, meg is ėrdemled!
2018. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel lelkiismeretes vagyok, ezért mindent megtanulok, akár éjszakába nyúlóan, de minden tantárgyra felkészülök, emiatt kitűnő tanuló vagyok, és voltam is minden évben. A probléma ott kezdődik, hogy sajnos mikor az iskolából hazajövök, kicsit hosszúvá szokott válni a “pihenés időm”, és emiatt későn kezdek el tanulni. Nem értem, hogy ha nincs semmi értelmes hozzászólnivalód, akkor egyáltalán miért veszed az energiát ahhoz hogy beírd és elküldd, kedves 1-es :)
2018. okt. 9. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert csak akarat kėrdėse! Leteszed ės nem nyúlsz hozzá! Ha ez nem megy veled van a baj... Látszik, hiszen nem ėrtetted a hszt sem. :(
2018. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tehát megvan a végre a csodatelefon, és kell egy app, ami megtiltja a használatát, de te természetesen nem fogod azt az appot letiltani, uninstallálni :)
2018. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nincs olyan app ios-re. nem enged ilyen jellegű, rendszerbe belenyúló appokat az apple. ha elrontod a passcode-ot akkor viszont letilt asszem egy idő után. de lehet az kevés lesz :D
2018. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Baszmeg!


Szerintem te sem érted a saját kérdésedet!

2018. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sajnos ez a magyar tarsadalom csak pofaznak a masiknak. Kerdezo szerintem sincs ilyen app, ahogy elottem leirta valaki. Ezzel annyit tudsz kezdeni, hogy vagy elobb tanulsz es utana pihensz, vagy pedig jobban odafigyelsz az idore, vagy esetleg mikor "pihensz" beallitassz egy ebresztot vagy emlekeztetot mondjuk 2 oraval kesobbre amikor neki kene kezdened tanulni es igy biztosan nem fogod elnezni az idot. Remelem segitettem.
2018. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!