Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez még is hogy? Lejárt garanci...

Ez még is hogy? Lejárt garanciával visszaküldték az iphoneom úgy hogy kilóg a szélén a gumiszigetelés? Mi a fene történt ha állítólag nem nyúltak bele?

Figyelt kérdés
Mindezt a TMX Mobile Solution Szervíz Kft. végezte. De nem találok szavakat mert így még eladni sem tudom kb. a telefont.
2018. okt. 12. 12:39
 1/10 A kérdező kommentje:
[link] itt a kép róla.
2018. okt. 12. 12:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálatuk mit is mondott?
2018. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt hogy a vásárlásig érvényes a garancia. Ezért küldték el. Ezt a hibát itthon vettem észre mert csomagban kaptam meg. Viszont mindjárt visszaviszem. Meg írtam nekik facen. Bár a végén az lesz eladom ameddig adnak érte pénzt.
2018. okt. 12. 13:01
 4/10 A kérdező kommentje:
Vagyis nem az előrendeléstől hanem amikor megkaptam. A TMX-es srácokat ez nem érdekelte. Inkább összegányolták pedig állítólag papír szerint nem nyúltak bele. Jaa és tiszta ujjlenyomat meg gané volt a kijelző.
2018. okt. 12. 13:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Azon a képen hol lóg ki a szigetelés?
2018. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A fekete gumi darab nem tudom hogy mit keres ott.
2018. okt. 12. 14:27
 7/10 Wadmalac ***** válasza:
95%

"a vásárlásig érvényes a garancia"

ettől a mondattól majdnem megcsókoltam a saját seggem.


Biztos, hogy ezt mondták?

2018. okt. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A garancia a készülék átvételtől számít, az átvételkor kapott dokumentummal igazolható is ideje. A 15 napos javítási határidőt a készülék leadásának napjától számítjuk. Bízunk benne, hogy kollégáink gyorsan segítségedre lehetnek és sikerül a készülék problémáját mielőbb megoldani. Köszönjük türelmedet!

ezt írták aztán kiderült hogy még is az előrendeléstől számít.

Bár nem érdekel. holnap beviszem egy icenterbe hogy hozzák rendbe. Meg nézzék át rendben van-e én a TMX-ről amiket olvastam azután bármit eltudok képzelni.

2018. okt. 12. 15:14
 9/10 anonim ***** válasza:

"Köszönjük türelmedet!"

Szokásos parasztos tegezés. Az első mondat két ponton is magyartalan, primitív fogalmazás.


"A fekete gumi darab nem tudom hogy mit keres ott."


Ragasztómaradvány szokott lenni, amit csak le kell dörzsölni. Ez olyan fajta ragasztó (nekem is van), ami ledörzsölhető, rugalmas, gumiszerű, de nem szilikon, hanem epoxy gyanta alapú.

2018. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi. Bar ha nem nyultak hozza hogy kerult oda? Mert a vege a telefonban van.:)
2018. okt. 12. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!