Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SAMSUNG Galaxy S9+ vagy...

SAMSUNG Galaxy S9+ vagy iPhone XR?

Figyelt kérdés
Az iPhone XR 300ezer lenne,az S9+ olyan 230 ezer forint,melyiket érné meg megvenni?
2018. okt. 12. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
nyilván a Samsung. azt még tölteni is lehet.
2018. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

iphone, de csak akkor, ha nem vág földhöz az ára és nem juttat csődbe.


Nyilván túlárazott és nem éri meg a pénzt, de ennek ellenére én azt venném, ha anyagilag nem jelentene problémát mert az én tapasztalatom alapján az ios stabilabb és gyorsabb, ráadásul biztonságosabb op.rendszer. Igaz a hardvere gyengébb, de az optimalizálásnak hála, minden gördülékeny fut rajta. Támogatást legalább öt évig kapni fog ha abból indulunk ki, hogy az iPhone 5s a legfrissebb ios-t is megkapta.


Kedves Androidosok! Mielőtt lepontoznátok ez csak az én személyes véleményem volt. Természetesen az Android is szuper, de nekem nem jók a tapasztalataim.

2018. okt. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Egyertelmuen az s9+
2018. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
én 300k -ért elvárnám h töltsön a telefon és ne körözze le egy 120k-s KÍNAI telefon
2018. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

én meg 300 k ért elvárnám h ne legyenek gondok a hűtéssel, és ne egy gagyi koppintást rakjanak bele ar emoji néven , ami tök morbid és zoral. khm Samsung

rízs zabálók telefonja akik mindig csak másolnak

2018. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Tudtam h lepontoznak. :D


Androidosok ha ezt is lepontozzátok, még egy ilyet kiírok hogy azt is le lehessen. Játék indul! Ha legalább tízszer megcsináljátok, akkor az elsőt, aki privátban ír nekem, meghívom egy ebédre. Sok sikert mindenkinek!

2018. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly, hogy egy friss telefonnál olyan problémát hoztok fel, amit később úgyis orvosolni fog a cég?


De ha már itt tartunk, akkor jöjjön a lista az S9-es mobilok problémáiról: A részletekért lehet guglizni!


"Problémák vannak a Samsung Galaxy S9 érintőkijelzőjével"

"Egy hiba és kikapcsolnak a Galaxy S9-ek!"

"Intelligens szkenner probléma"

"Kínos hiba nehezíti meg a Galaxy S9 tulajdonosok életét"


Minden új készülék megjelenésekor nem tökéletes. Sajnos ez van, hozzá kell szokni. Egy egész márkát megbélyegezni ilyen miatt felesleges, hiszen a konkurencia is ugyanebben a cípőben jár.

2018. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már sejtem, mit fogok kapni ezért, de ezt nem tudom megállni, hogy ne írjam le! Szóval, nesze neked 300 ezres telefonok! Oké, hogy orvosolni fogják a hibákat, de azért ez akkor is elfogadhatatlan ilyen árú készülékeknél! Még az újonnan 60 ezres, ezekhez képest noname (amúgy nem az és nem is Xiaomi, mielőtt bárki ezzel jönne) kínai telefonommal sincsenek ilyen gondok! Ha vennék 300-ért telefont, elvárnám, hogy azt már ne kelljen javítgatni! Nyugodtan leolthattok, ez a véleményem!
2018. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Még az újonnan 60 ezres, ezekhez képest noname (amúgy nem az és nem is Xiaomi, mielőtt bárki ezzel jönne) kínai telefonommal sincsenek ilyen gondok!"


Azért ebben nem lennék olyan biztos. Az, hogy neked nincs vele semmi problémád, még nem jelenti azt, hogy hibás modellek nem lehetnek a piacon. Ahogy hibátlan Samsung és iPhone tulajdonosok is vígan sétálnak az utcán. A gond az, hogy néhány ember általánosít. Egy-két modell meghibásodik és rögtön azt szűrik le, hogy az összes iPhone rossz. Ezért írtam ellenpéldákat, mert ezek az emberek azt hiszik, hogy az agyon sztárolt S9 tökéletes telefon.


Mind a kettő kiváló, a te 60 forintosod is biztosan jó készülék. A iPhone túlárazott igaz és akkor mi van? Kit érdekel, hogy ki milyen telefont vesz? 200-500 ezer között igazából bármelyik márka telefonja tökéletes választás. Csak ugyebár az iPhone-t divat szidni és cikizni. Közben meg elfelejtik, hogy el kéne indítani a CCleanert az Androidon, különben nem lesz elég szabad memória megnyitni a gyakorikerdesek.hu oldalt. Na jó az utolsó mondatom gúnyolódás, de remélem érthető amiről papolok. Kicsit unalmas a márka alapján szidni az embereket és azért lepontozni az egyik hozzászólót, mert éppen az androidot vagy az iphone-t ajánlja.

2018. okt. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazad van, utolsó, de nem is írtam ilyet, hogy egyöntetűen sz.r minden iPhone meg Samsung, én csak a két, a kérdésben említett típusra értettem, amit írtam! Sok jó Samsung is van, igen, a sógorom pl. elégedetten használ már 1 éve egy A5-öt! Amúgy volt már olyan kérdés, amiben leírtam, hogy én milyen telefont használok és ajánlottam a kérdezőnek is, erre jött valaki és egyöntetűen lesz.rozta az egész márkát! Szóval, vica-versa előfordulnak ilyenek! De mindegy, ezen nem veszünk össze! Mellesleg az se érdekel, ki mennyit költ telefonra, csak leírtam a véleményem!
2018. okt. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!