Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel olcsóbb egy régebbi...

Mennyivel olcsóbb egy régebbi ügyfélnek egy telefon egy szolgáltatónál mint egy újnak?

Figyelt kérdés

Eddig még egy szolgáltatóhoz sem tartoztam, de úgy tudom nekem jóval drágább lenne egy telefon mint egy régebbi ügyfélnek

Ha ez igaz akkor mennyi a külömbség?

Hogy érné meg nekem jobban ?


2018. okt. 13. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A upc nagyon alattomosan intézi az ilyesmit, az tuti, arról tudjál. Leszerződsz velük x forintért, aztán amikor jön a hűségidő vége, felhív valami ügynököcskéjük, hogy ha megint leteszed a hűségesküt, akkor így meg úgy, de amilyen akciót ő akkor felajánl neked, az sehol sincs meghirdetve a honlapjukon, hiába akarna egy rokonod is mondjuk ugyanolyan feltételekkel szerződést módosítani, neki nem ajánlják fel ugyanazt, csak neked, szóval teljesen átláthatatlan, kiszámíthatatlan...
2018. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, ha maga a készülék érdekel, nem a szolgáltatást, azt nem tudom.
2018. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetenként sokkal, fiam aranykártyás a tmobilnál, nemrég vett nekem egy 43 ezer forintos telefont 5 ezerért, plusz még kapott egy 5 ezer forintos bónuszt, amit levásárolhatott kiegészítőkre, szóval gyakorlatilag ingyen volt a telefon.
2018. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen olcsóbb, csak a meglévő ügyfelek jogosultak 0 Ft-os kezdőrészlettel mobilt kihozni, az új ügyfelektől pedig előleget szoktak kérni.
2018. okt. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előfizetéssel bármelyik szolgáltatónál lehet mobilt venni, én a Telekomot tudom, legolcsóbb havi díj olyan 3500Ft-ra jön ki, telefon+net. Persze ez kis 1Gb-os csomag, szóval biztos több lenne a havi számla. 50-60.000-os telefonnál.

De az oldalon meg tudod nézni te is.

A Telenornál is a legolcsóbb előfizetés telefon+net 4000Ft.

2018. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!