Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tölti a töltő az iPhoneom...

Trutika65 kérdése:

Nem tölti a töltő az iPhoneom mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Szóval röviden az a helyzet IPhone SE készülékem van.

Kb 3honapja elszakadt az eredeti hozzá járó kábelem

Gyorsan kellet egy töltő ezért vettem rgy rossz 400ft-ost tudtam nrm tart sokaig 2hetnel ... oké s nem is töltötte

Utána kaptam egy ismerostol állítólag gyári kábelt jo volt minden, töltötte is pöpecül aztan egyszer csak kiírta a telefonom ezt a “kiegészítő nem támogatott “ azthiszem oké ki húztam viddza rá raktam toltore el szórakoztam ezzel ..

Amíg tegnap nrm is töltötte ..rá raktam és semmi tekergettem csavargattam nem töltötte

Most kertem egy toltot eredeti töltő fej kábel, és teljesen jó tölti szuperul gyorsan viszont mig tolton van nemtudom használni belassul lefagy

Szerintetek ez lightning csatlakozó hiba lenne vagy csak egyszerűen rossz toltoim voltak?Vagy mi lehet a baj?


2018. okt. 15. 17:27
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom,de nekem is volt hasonló problémám a töltőkkel.

Nekem egy iPhone 6s készülékem van és legalább 3-szor vettem új töltőt,tapasztalatom szerint az iPhone egy nagyon jó telefon,de a töltők elég szarok...

Vigyázni kell ezekkel az olcsó hamis Lightning kábelekkel,mert tönkre is teheti a telefont,a legjobb megoldás,ha az Apple oldaláról rendel az ember,még ha drágább is.

2018. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Márkás utángyártott töltökkelnis megy, sőt kb 1000x jobbak, mint az eredeti

Pl belkin, griffin, lidl silvercrest, blitzwolf ezek tuti jók

2018. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ezt írta ki, érdekes, hogy 1 nap után teljesen eltűnt a probléma.. nem csináltam vele semmit.
2018. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!