Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek mi volt a legfontosabb...

Nektek mi volt a legfontosabb szempont a mobiltelefon vásárlásnál? Ės milyen telefont vettėl?

Figyelt kérdés
Ár, a legjobb kamera, márka, hosszú akksi idő, minden legyen összhangban azaz mindenből a legjobbat egy maximum árėrt. Esetleg fizikai gombsor legyen stb stb
2018. okt. 17. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy akku, minimum full hd kijelző, jó processzor, legyen magyarországi szervizhálózat. Nekem gpu nem számított.
2018. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és végül Redmi Note 4-et vettem, aminek kicsi az akku ideje és nincs magyarországi szervizhálózata. Meg is bántam.
2018. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 éve vettem Bluboo-t, 53.000ft volt.

3gb ram, 32rom, 8 magos proci, és tényleg gorilla glass üveg. Ez akkor nagyon jó ár volt, ráadásul full vékony, marokba illő kis masina. És még sok mindent tud ami nem annyira fontos, de jó hogy van. Nem is tervezek mostanában cserét.

2018. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5 colosnál nem nagyobb méret, 3 giga RAM, lehetőleg olcsón. Moto G5-öt vettem, elégedett vagyok vele.
2018. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó ár/érték arány, megbízhatóság, 5.2"-nál ne legyen kisebb, 3 GB RAM, jól optimalizált rendszer, minimum hd felbontás, bevált márka. Ebből lett egy Meizu M5, amihez ugyan használtan, de egészen jó állapotban és nagyon jó áron jutottam hozzá, mindössze akkut kellett benne cseréltetnem. Elégedett vagyok vele, egyedül üzemidőben lehetne egy picit jobb, de az akku méretét tekintve az is elfogadható.
2018. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Stabil rendszer,legalább 4000 akksi ár/érték

Megbántam hogy ezt vettem,mert lehetett volna jobbat is talán.

Egy Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition vettem meg. kb 54 000Ft volt az edigitalnal.

2018. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Redmi note 3 SE: 3gb ram 32gb és snapdragon 650
2018. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó üzemidő, az árához képest legyen erős, 5 colos kijelző (ez kb 2 éve volt, mostmár nagyobbat vennék), legyen hozzá szoftveres támogatás és ne csak a gyártótól, műanyagnál prémiumabb anyagok, ok kinézet, nem rossz kijelző. - Xiaomi redmi 4 prime

Nem bántam meg, de a gyártótól való szoftveres támogatásban csalódtam.

2018. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!