Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha otthon vagytok, ti is...

Ha otthon vagytok, ti is kiveszitek a tokból a telefonotokat?

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Én régen kivettem úgyse törik otthon össze azóta már egyáltalán nem használok tokot egyrészt mert nemtudom hol van, másrészt régi telefonom annyira nem féltem és nem dobálom
2018. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem veszem ki, csak ha töltöm a telefont.


De ez csak egy sima tok, nem kinyithatós tok, üvegfólia sincs a telefonomon.

2018. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem látom értelmét. Szilikon toknál azért nem, mert kb nincs is különbség, kinyithatós toknál meg azért nem, mert macerás mindig pakolászni, másrészt meg sokkal vékonyabb tok nélkül, és a tok vastagságához vagyok hozzászokva.

Akkor szedem csak ki, ha fotózáshoz pl. kell, hogy ne legyen rajta a tok "borítója".

2018. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, én dobálom a telefonom.
2018. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eddig kivettem, mert a tokban nem tudtam tölteni, de most beszereztem egy jobb kábelt. Egyelőre még gyakran kiveszem, mert azt szoktam meg, és fura, hogy vékony, de lehet, hogy leszokok róla hamarosan :)
2018. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Néha kiveszem, de 99%-ban a tokjában van.
2018. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem otthon kiesett a zsebemből az iPhone, rá a kemény konyhakőre, és nyomban szilánkokra törött az üveg hátlapja. Szerencsére kitudták cserélni a hátulját, de vettem egy szilikon tokot, és azóta le sem veszem. Egyáltalán nem zavar a használatában, sőt jobban kézbe simul, csak ronda. :-)Én nem veszek minden hónapban új telefont, és a legújabb módit, ezért próbálok rájuk vigyázni. Van egy Microsoft telóm is, az nem olyan sérülékeny, de azt sem szoktam kivenni. annak pedig olyan műbőr tokja van, ami egyszerűen kinyitható, mint egy könyv.
2018. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem is értem, miért kéne kivenni. Azért van a tok, hogy ha véletlenül leejtem a telefont, ne sérüljön. Miért akarnám idehaza összetörni?
2018. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na ja, arról nem beszélve, hogy amelyik tok ér is valamit , igen nehéz kivetkőztetni belőle, és nem fogom fel-le öltöztetni a telefonomat ahányszor elmegyek és haza jövök.
2018. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok latom sokan lepontoznak de tudom hogy miert, felreertes ne essen alapbol nem vennem ki a telom a tokbol, csak felmelegedett nagyon azert vettem ki fokent, ezzel picit jobb lett ndki, mostani telomnal nincs ilyen baj
2018. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!