Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék online tévézni...

Hogyan tudnék online tévézni okostelefonon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje olyan helyen lakom, ahol nincs TV, viszont van bárhol használható nagyon erős 4G-s mobilnetem.

Régen én láttam olyan reklámokat, amikor valaki online nézte az élő adást út közben a telefonján, mint egy TVn. Ezt hogyan kell?

Próbáltam rákeresni googleban, de semmi igazán használható infót nem találtam, elég össze-visszaságokat írnak, én meg egyáltalán nem értek ehhez.

Vagy esetleg valami műholdjel fogó app kellene? Találtam ilyesmit, de ezt se igazán tudom, jó-e erre vagy csak a TV antenna jelét erősítené?

Ez lenne:

[link]

Szóval ezzel tudnék internetesen tévézni, ha telepítem? Vagy ez teljesen más cucc?

Igazából nagyon laikus vagyok a témában, szóval előre is bocsánat, ha nagy marhaságokat kérdezek.

Szóval tudna valaki tippet adni, hogyan tudnék neten tévézni (TV nélkül)? Wifit is meg tudok osztani más eszközökre könnyen.

Előre is köszönöm a segítséget!



2018. okt. 19. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

androidon a mindig tv app segítsévével tudsz online tv-zni. nincs sok adó, de jobb, mint a semmi

2018. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Telekomos TV GO -t ajánlom, ha nem számít az adatforgalom.


[link]


Persze csak, ha telekomos előfizető vagy telenornál van még hasonló:


[link]



Magával a telefonoddal nem fogsz tudni tv adást venni, bár van egy két kínai készülék, aminek van kihúzható antennája, de ezek az analóg sugárzást tudják fogni, ami Magyarországon megszűnt. Itt már csak digitális földfelszíni sugárzás van.


Antennás vevő eszköz mobilhoz:


[link]


Digitális földfelszíni sugárzást lehet venni ilyen eszközzel.


Véleményem szerint ezek az eszközök nem működnek túl használhatóan, ha mindenképpen tévézni szeretnél, inkább fizess elő valamelyik szolgáltatónál.

2018. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Be írod hogy online tv és kidob egy csomó találhatott,pl onlinestrem.hu pl.
2018. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Vagy az első app vagy a Telenoros lesznek jók.

2018. okt. 19. 18:29
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a tippeket!!!

A Telenor és a MindigTV appját letöltöttem, és pár csatornát tudok velük ingyenesen is fogni. És nem kellett antenna sem, simán fogtam az élőadást is! Ezek szerint a netről is van jel vagy valami. Sőt régen nekem a műholdvevős antennás jel a TV-n mindig szakadozott, ez viszont tökéletes!

Még az lenne nagyon jó, ha mondjuk a TV2-höz és az RTL-hez is lenne valami app, de mindegy, már így is sokkal többem van, mint eddig.

Nagyon köszönö a segítséget!

2018. okt. 19. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Van. [link]
2018. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most akartam ezt is telepíteni, csak nekem ez nem lenne kompatibilis, mert nem vagyok UPC-s.
2018. okt. 20. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!