Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elloptàk a SamsungA3as előfize...

Elloptàk a SamsungA3as előfizetèses telefonom. Ki fog egyàltalàn dizetni a biztosìtò?

Figyelt kérdés
Most telefonàltam be a Telenor ügyfélszolgàlatra, hogy tiltsàk le a kàrtyàt. Van rajta törèskàr, ès lopàsbiztosìtàs. Viszont be kell mennem a rendőrsègre feljelentèst tenni, de azt olvastam a biztosìtò papìrjàn higy csak kizsebelesre fizetnek! Mellőlem loptàk el.. mit csinàljak? Nagyon ideges vagyok.. az előfizetèsem ugyan ùgy mwgy tovàbb, csak ràmtukmàlnak egy rosszabb telefont, vagy mi lesz?

#lopás #telefon biztosìtàs #zsebtolvajlàs;
2018. okt. 20. 11:13
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
"Bizony te voltàl ostoba" te meg idejàrsz fölènyeskedni èrtelmes vàlasz helyett. Itt vadàszol olyanokra akikbe bele lehet rugni mert èpp nincsenek otthon? Sajnos egyre több ilyen van ezen az oldalon. :-( Primitìv, bekèpzelt, unatkozò gyerekek osztjàk az èszt, ès màs bajàn röhögnek.
2018. okt. 20. 13:28
 12/24 A kérdező kommentje:
Utolsò, köszi ez nem rossz, lehet ezt fogom mondani....
2018. okt. 20. 13:29
 13/24 anonim ***** válasza:

"Primitìv"


A primitív inkább az az ember, aki elhagyja az értékeit, aztán a biztosítót akarja átverni. Nem kicsit szánalmas.

2018. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem hagytam el te szerencsètlen. Olvastad? Te egy biztosìtàsi ügynök vagy? Vagy a biztosìtò droidja? Persze csak fizesse a sok hülye a biztosìtàst mi? Ùgyis kimagyaràzzàk hogy ő a hibàs... volt màr pàr ilyen ügy a "törtènelemben'.
2018. okt. 20. 13:34
 15/24 anonim ***** válasza:

"Nem hagytam el te szerencsètlen."


"Amùgy ott felejtettem egy 10mp.re a buszmegàllò padjàn"



Aha. Idióta marha. Kíváncsi lennék, mit keresett egyáltalán a padon...

2018. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
A mobiltól amùsz kb 5 mèterre tàvolodtam el, szerintem amikor elfele mentem akkor surrant oda az ürge.
2018. okt. 20. 13:37
 17/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
Rendőrségen feljelentést teszel és azt mondod, hogy a zsebedben volt mindvégig, onnan lophatták csak ki. Másra azért nem fizet a bizti, mert akármennyire is biztosítás, de neked sem szabad olyan körülményeket teremteni, hogy ellophassák. Vagy mondd azt, hogy a hátitáskádban volt egy cippzáros rekeszben és ezért nem vetted észre, hogy kilopták. Légy nyugodt, a zsebtolvajok úgy csinálják, hogy ne vedd észre. El kell olvasni a feltételeket mielőtt egy ilyen biztosítást megkötsz és abban benne van, hogy mik a kizárások és mik azok az opciók amiért fizetnek.
2018. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint mindenképpen bűncselekmény áldozata vagy, hiszen egy véletlen otthagyás sem jogosít fel senkit a lopásra:

[link]

2018. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Ypszilon1980 ***** válasza:

Az bűncselekmény annak, aki ellopja.

De a biztosító azért nem fizet, ha te nem teszel meg mindent annak érdekében, hogy ez megtörténjen. Evidens, hogy ha kirakod egy padra és 5 m-re elmész tőle, akkor sokkal nagyobb az esély arra, hogy ellopják, mintha a zsebedben van, vagy nálad.

2018. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nyilvàn nem gondoltam, hogy az ott lèvő ember egy tolvaj. Azèrt hagytam ott, mert nem volt semmi furcsa èrzèsem. A kötözködő meg lehet, ha azt ìrtam volna, hogy betörtek hozzàm ès elvittèk s zongoràt, abba is belekötne , hogy mèrt nem vittem magammal:-) Aki ellopta, tudta, hogy az enyèm ott a padon!
2018. okt. 20. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!