Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek most hogy kijött...

Szerintetek most hogy kijött az új iphone, így a régebbi iphone modellek árai lejjeb fognak menni?

Figyelt kérdés
A régebbieknél az iphone 8-ra gondolok, ugyanis nagyon tetszik nekem ez a telefon viszont kicsit drágálom.

2018. okt. 21. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Hivatalos Apple oldalon már az árak lejjebb mentek szeptember 12-én.


Szolgáltatoknál, hivatalos Apple termékeket forgalmazó boltoknál is lejjebb mentek az árak, persze ezeknél az üzleteknél lehetnek akciók (és szoktak is lenni) ( pl iCentre, iStyle, Media Markt)


Azt javaslom, ha iPhone-t szeretnél venni akkor a hivatalos forgalmazóktól vedd vagy szolgáltatónál, de semmiképp se egy GSM boltból.

2018. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még ha Apple-tempóban is, de mindenképp csökkenni fognak a régi modellek árai. Ez indokolt, hisz a legújabb modellek jobbak is, még a régebbiek a piac szemszögéből tulajdonképpen elavultnak számítanak, így nem sokáig maradhat ugyanazon az áron. Mondjuk az Iphone 8 kicsit más kategória, mint az X-ek, így szerintem azok megjelenése nem feltétlen gyakorol nagyobb hatást a 8 árára. Persze idővel csökkenhet, de az Apple termékeinek az ára új modellek érkezése esetén is kis mértékben csökkennek, hát még ha kategórián belül nem érkezik új modell, ami kiválthatja az Iphone 8-at... Várni rá szerintem nem éri meg, sok időbe telne és addigra még jobb alternatívák lennének a piacon, azaz ténylegesen elavult lenne addigra egy szinten a telefon.

Egyébként árcsökkenésben a Samsung szerintem veretlen. Úgy, hogy szérián belül nem érkezik új modell, majd 100 000Ft-ot csökken egy-egy flagship ára hónapok alatt (kb. 4). Ez jellemző az S9-re, de a Note 9 is, az S8 stb. is hasonló árcsökkenéseken ment keresztül.

2018. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!