Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tapasztalt a Nokia...

Mi a tapasztalt a Nokia 3310el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]

2018. okt. 21. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
1 év gyártói garancia, hosszú üzemidő és szerintem stílusos is! Ez telefonálásra meg sms-re van többre nem jó. Ha szűk az anyagi keret és szükséged van jobb kamerára, gps navigációra, böngészésre, alkalmazásokra akkor a belépőszintű Nokia okostelefonokat ajánlom. A Nokia 2.1 8 GB DS a Telenornál 0 forintért kihozható havidíjas csomagban. Ez egy új készülék, nemrég jelent meg.
2018. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon ronda és minőségre is elmarad a régi nokia telefonoktól.


Itt találsz véleményeket:

[link]

[link]

2018. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy baromság. Egyáltalán nem hasonlít a régire csak jó drága.

Erre a használatra 5000 ft-ért is lehet venni már jó telefont.

2018. okt. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt 2 ilyen telefonom is, de eladtam egy Nokia fanatikus embernek.

Telefonálni, sms-re jó, de a kezelése is bonyolult, nem logikus a menüje sem szerintem és eléggé nem hasonlít a régire sem. Akku üzemidő jó persze, mert nem egy érintős kijelző van benne és nem egy 5 colos, tehát ez nem a minőségi alkatrészeknek köszönhető.

Mikor szó volt róla, hogy kijön ez a telefon, én először arra számítottam, hogy akkor már, ha retró, akkor a kijelző is monokróm, de színes lett.

A világítás funkció benne meg egyszerűen egy ostoba dolog, ha jól emlékszem a kikapcs. gombot, ha kétszer megnyomod akkor kapcsol be, vagy valami ilyesmi, szóval elég sokáig kerestem mire rájöttem ezt hogy lehet benne megváltoztatni.

Nekem nem vált be.

2018. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!