Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges egy azonos vezeték...

Lehetséges egy azonos vezeték nélküli fülhallgatóval két embernek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Gear Iconx fülhallgatóm, ami ugye vezeték nélküli a telefonhoz. Motorozásnál használom, nagyon jól lehet használni, viszont nincsen sajnos a bukósisakra épített komm. eszköz. Viszont így ezzel a fülessel szerintetek lehet olyat, hogy az utas és az én fülembe benne van dugva ugyanaz a füles, és azon beszélgetni? (nyilván az ugyanaz a füles jobb bal részére gondolok). Megoldható ez anélkül, hogy vegyek egy ilyen komm. eszközt a bukóhoz?

2018. okt. 21. 20:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mindenképpen 2 pár füles kéne hozzá, mert ha mondjuk a te telódhoz van párosítva, akkor te bele tudsz beszélni, de az utasod nem. Ha az övéhez, akkor meg fordítva. És ha jól tudom akkor az IconX két részét nem lehet egyedül használni hogy egyik hozzád legyen párosítva, másik hozzá (meg akkor a zene is bajos lenne nyilván), a másik meg hogy a beszédhez hívást vagy messenger/viber stb. hívást /teamspeaket kéne indítani. Viszont ha lenne két külön füles nyilván megoldódna a gond, mindketten tudnátok beszélni, de akkor is hívás keretében, viszont gondolom elég húzós az ára még mindig (2 éve 80ért vettem). Alkalmazást nem tudok rá, beszélni úgy nem tudnék, hogy visszahallom magam (csodák palotájában van ilyen szerkentyű, h visszahallod magad elég vicces ajánlom mindenkinek).

2018. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!