Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj? Miért nem...

Mi lehet a baj? Miért nem fogadja be az SD kártyát?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy A5-ös készülékkel adódott a probléma, hogy bármilyen SD kártyát teszek bele, egyszerűen nem hajlandó befogadni. Nem ismeri fel, ki sem jelzi hogy be van helyezve, viszont nekem nagyon nagy szükségem lenne arra, hogy legyen benne SD kártya. Mit lehet tenni? Egyáltalán miért van ez? A szervízt mindenképpen el szeretném kerülni

2018. okt. 22. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

"A szervízt mindenképpen el szeretném kerülni"

Szuper. Akkor szokd meg hogy ilyen.

Mi nem tudjuk neke megjavítani, te sem tudod, a szerviz meg tudná, de oda nem viszed.

Ügy lezárva.

2018. okt. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére szervíz nélkül is megoldottam, szóval elkerülhető volt mégiscsak
2018. okt. 23. 15:29
 3/3 anonim válasza:

Megkérdezhetem hogy hogy oldottad meg a problémádat mert nekem is pont ez a bajom?

megtelt a belső tárhelyem semmit nem tudok csinálni Már a telefonnal és akkor vettem észre hogy nem az SD kártyára menti a fotókat hanem a saját tárhelyére ami tele lett.És mint kiderült nekem nem is használta sohasem az SD kártyát hiába tettem bele már a vásárláskor. 1 éves a telefonom.

2018. nov. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!