Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P20 Pro-n üvegfóliával...

Huawei P20 Pro-n üvegfóliával működik az újjlenyomat olvasó?

Figyelt kérdés
Ennek a telefonnak a kijelző alatt van a szenzor, és ennek működését az üvegfólia befolyásolja?

2018. okt. 23. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

A normális üvegfólia nem fedi le az ujjlenyomat-olvasót ahogy a képen is van:


[link]

2018. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Így van, ha arra való fóliát veszel, akkor az nem lesz lefedve és tudod használni. Ha olyat raksz rá, ami lefedi, akkor nem fog működni.
2018. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elnézést, nem vagyok tisztába a cég telefonjaival :D

Én a Huawei Mate 20 Pro-ra gondoltam, és ennek a kijelző alatt van az újjlenyomat olvasója ;)

2018. okt. 23. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Na igen, a P20 Pro-ban nincs ilyen lehetőség. Egyébként én is olyasmit tudok elképzelni, hogy kivágás lesz a fólián az ujjlenyomatos résznél, de ha ultrahangos lenne, akkor a fólia is mindegy lenne.
2018. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mobilarena.hu tesztje:


"A régi korok vakon kitapintható, szempillantás alatt operáló ujjlenyomat-olvasója a képernyő alsó harmadába költözött, és határozott lenyomást, plusz fél másodperc türelmet kér feloldáskor, fényjelenséggel kísérve, hiszen optikai technológiával dolgozik. A hátlapon megérintett szenzor szerintem praktikusabb volt, viszont elég az ujjat a Mate kijelzője fölé emelni, és az leolvasó ikonja felvillan, rátelepedve pedig tízből 8-9 alkalommal sikeres a feloldás, vékony védőfólián keresztül is. Vastagabb védőüveget ráoperálva már nem találtam elég hatékonynak a dolgot, ebből a szempontból a hamarosan érkező, ultrahangos technológia többet ígér."

2018. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!