Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri most? (2018/2019-ben? )

Megéri most? (2018/2019-ben? )

Figyelt kérdés

Szeretnék venni karácsonyra,egy IPhone 6s-t a húgomnak. Most lett 11 éves ,és minden álma egy IPhone. Szerintetek megéri úgy,hogy nem használt,120E ft,És egy olyan embernek,akinek még soha nem volt IPhone-ja ? (Szóval kezdő ?) Szerintem Karácsonyra oké. Megér a húgom bőven 120E ft-t...Olyanokat kérdeznék,akinek volt már IPhone 6/6s telefonjuk.


Ketryn/18/L



2018. okt. 24. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rááldozol még 21 ezret akkor már kijön egy 32gigás iPhone 7. De amúgy a 6s is jó még. Csak legyen jó tok hozzá.
2018. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6S-em van. Lassan 3 éves, nagyon szeretem, tökéletes még mindig, de ha most vennék telefont, akkor azért már egy újabb modellt választanék. Ezzel szemben egy 11 évesnek szerintem bőven jó, nem is vennék neki ennél drágábban telefont.
2018. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Vedd meg neki. Ha annyira szeretné, valöszínüleg nem is fog csalódni. Amúgy megéri, honnan vetted ezt a hülyeséget.?
2018. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy nekem még nem volt Iphonom, de egyik osztálytársamnak van és ő imádja a telefonját
2018. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

11 évesen az álma egy iPhone... hááát, vannak gondok. Vagy csak én vagyok túl öreg. Sebaj


Lényegre térve, én inkább nem venném, nem feltétlen jó ötlet 2018-ban egy ilyen "öreg" telefont venni, újonnan. Jóval olcsóbban tudsz venni egy használt 6-ost, vagy ugyanennyiért egy iPhone 7 Plust (használtan, akár 128GB, szerintem best-buy). Ha mindenképp újat szeretnél neki venni, akkor marad a 6os (bár még az is 130ezer normális boltban), de én azért gondolkodnék a helyedben egy használt (de garanciás!) 7/7 Plus vásárlásán (hardverapron találsz pár jó hirdetést) .

2018. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem ajánlanám hogy használtat vegyél. Mindegyik ismerősöm használtjának előbb vagy utóbb baja lett. Ha komolyabb baja nincs is akkor az aksija szar amit meg hiába cseréltetsz szervizben mert a cserélt aksi jó esetben 1 évig bírja. Az enyémben a cserélt fél év után idegesítő volt, 3/4 után használhatatlan. Szintén több ismerősöm számolt be erről más márkánál is.
2018. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 Ha normális embertől veszi, gyári garanciával, akkor semmi probléma nem lesz.


Ha az ismerőseid a sarki GSM boltból veszik a hulladék használt telefonokat, akkor ne csodálkozzanak hogy tönkrement.

2018. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az aksi akkor is szar lesz pikpak ha csak nem vadi új használtat veszel.
2018. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Emberek...kimondta,hogy használtat veszek ? A Telekomból venném...nem használtan
2018. okt. 26. 18:33
 10/10 Tomcsaavokoztcs válasza:
17%
Ilyen kis gyereknek nem kell iPhone mert nem tudják még felmérni mennyibe kerül javíttatni. szerintem egy sima 6 vagy 5s is megtszi.
2018. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!