Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomos hűségidő lejártakor...

Telekomos hűségidő lejártakor akciósan tudok készüléket vásárolni. Mennyire számottevő ez az akció?

Figyelt kérdés

Telefonvásárlás előtt állok, és most olvastam, hogy már a hűségidő lejárta előtt 3 hónappal vehetek a Telekomnál készüléket, ráadásul olcsóbban. Egyelőre még várnom kell erre 2 hónapot, de az már nem nagy idő, ha tényleg valami jó akciót kifogok vele. Akinek van tapasztalata az elmúlt hónapokból, az meg tudná mondani, hogy milyen ajánlatokra lehet számítani? iPhone Xs vásárlásán gondolkodom.


Köszönöm!



2018. okt. 25. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyira számmottevő, hogy ha felmész a www.telekom.hu -ra akkor látni fogod fillérre pontosan a kedvezmény mértékét.


Csak az új csomagodat kell beállítani + mellé a telefon.

2018. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyértelmű, hogy látni fogom a kedvezmény mértékét, de ahogyan említettem a kérdésem leírásában, 2 hónap múlva lesz csak lehetőségem akciósan készüléket vásárolni. Addig a Telekom ezt írja ki: "Ehhez az előfizetéshez jelenleg nem tudsz akciós készüléket vásárolni."


Mivel nem vagyok életképtelen, így meg tudtam nézni a Telekom oldalát, de egyelőre még nem kapok tőlük információt az üggyel kapcsolatban, csak azt, hogy látogassak vissza később. A kérdés kiírásának az volt a célja, hogy tapasztaltabb emberektől kapjak némi előzetes infót, vajon megéri-e várnom 2 hónapot, vagy nem lesz számottevő a kedvezmény, és inkább vásároljam meg a készüléket máshol.


Mindenesetre köszönöm a "segítséget".

2018. okt. 25. 21:42
 3/6 anonim válasza:
26%
Engem is érint a kérdés! #1 válaszoló pedig okoskodjon annak akit érdekel!!
2018. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Elsőkém, de tényleg, még azt sem tudod megmondani, hogy a kérdező jól definiált előfizetéséhez milyen kedvezményt fog adni a Telekom majd 2 hónap múlva?? Még ennyit sem tudsz???
2018. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Szia, egyáltalán nem lesz számot tevő. A családom már a telekom előtt óta matávos volt tehát mióta van telekom náluk vagyunk. 2 hónapja járt le a szerződésünk azért kaptunk 30 000Ft készülék kedvezményt mert átálltunk magenta csomagra aminek hála ugyanazért amiért eddig 9000-et fizettünk most 13 000-at.
2018. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kerdező!


Látom nem ment át a dolog...



Elég bejelentkezés nélkül összeállítani az előfizu+telefon kombót, és kiírja mennyi a kedvezmény.


Teljesen mindegy, hogy neked új előfizetés lesz, 2 év után hosszabbítanál vagy 23 év után.


Ugyan annyi a készülékkedvezmény.


Első voltam.

2018. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!