Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom hűségidő hosszabbítás...

Telekom hűségidő hosszabbítás új készülék vásárlással segítség?

Figyelt kérdés

Megpróbálom érthetően megfogalmazni. Van egy előfizetésem a telekomnál 2 hónap múlva jár le a hűségem és jelezte a rendszer, hogy ha vállalom újabb 2 év hűséget akkor vehetek már most új telefont...ki is néztem be is állítottam mit akarok a dijcsomagba nagyjából ugyanannyira jön ki az egész havidíj mint a mostani. Viszont az érdekelne, hogy ha én ezt most megrendelem és ugye váltok akkor mi lesz az eddigi havidíjammal ha már megkezdődött a hónap (8-án van forduló napom) meg úgy egyáltalán a maradék 2 hónap havidíjával? Azt rá fogják dobni az újra és duplán kell fizetnem vagy egyből már átáll az újra? Remélem érthető, hogy mire akarok kilyukadni. Kérdezném a telekomot de lehetetlen őket elérni és nagyon érdekelne a dolog.

Előre is köszi aki tud válaszolni.



2018. aug. 10. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem várod ki azt a két hónapot.?
2018. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Kérdezném a telekomot de lehetetlen őket elérni és nagyon érdekelne "


Most beszéltem az ügyfélszolgálattal. Első blikkre belépett.

2018. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1430
2018. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell duplán semmit fizetned. Igen át áll a választott új díjcsomagra azonnal, és azonnal indul a 2 év hűség idő. A régi hűség idő megszünik, és helyébe lép életbe az új. Emiatt köbért sem kell fizetned, ha az új djcsomagod legalább ugyan annyiba kerúl,
2018. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

(1414)

De egyébként: 3 hónappal hűség lejárta előtt tudsz hosszabbítani készülékkel.Ha megkezdett hónap, akkor részarányos számlázású lesz.Ha szeretnéd ügyintéző még megrendelni is segít, ha felhívod őket :)

2018. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!