Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri egy iPhone 6S?

Megéri egy iPhone 6S?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet, aliexpressről. Megéri?

2018. okt. 25. 22:39
 1/6 anonim válasza:
32%
Nekem az van 2 éve és IMÁDOM. ❤️
2018. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

Aliról, ebayről nem ajánlom. Inkább magyar használtat, nem sokkal drágább, de biztosabb.

De attól függ, hogy mire (jó, oké, fb, net, kamera, társai: de elég egy alap tudású szoftver, ami stabil és a hülye is tudja kezelni, vagy azért ki is szeretnéd használni a zsebedben rejtőző miniszámítógépet? mert akkor pl samsung galaxy s7-et ajánlom, kb egy árban vannak[ezzel nem azt mondom, hogy az s7-android nem stabil, mert rendkívül jó rendszert sikerült alá rakni, de egy picit másabb).

nekem s7 volt, most s9+, és nagyon szerettem az s7-et, iphone-hoz nem is volt hasonlítható (feleségemnek i6-ja volt, folyamatosan jöttek az iosbeli kellemetlenségek, de neki bevált, amíg nem kapott egy s9-et, azóta nem akar visszatérni az apple rendszerére :))

2018. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Minden fillért megér, hogy alma legyen a hátulján. Aztán nyomkodhatod egész nap a fácsét, meg nézhetek a hülye videokat ahelyett, hogy beszélgetnél a barátaiddal, akik persze ugyanezt csinálják.
2018. okt. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Én nem rendelnék tőlük. És nem is az ő hibájukból kifolyólag. Annyi kézen megy át az áru, hogy óhatatlan, hogy legyen köztük enyveskezű is.
2018. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
iPhone sosem éri meg. Ár/érték arányban pocsék telefon.
2018. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5. válaszoló nem értette meg a kérdést, de lehet h nem az ő hibája h családon belül volt keveredés és ő itta meg a levét

mindenképp megbizható helyről vegyél, magyarán viszonteladotól

ne ilyen oldalról ahol olcso és hamisitványok vannak

mert tuti hogy nem eredeti almád lesz

2018. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!