Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megrepedt az üvegfólia,...

Megrepedt az üvegfólia, itthon letudom szedni sérülés nélkül?

Figyelt kérdés
Illetve ha megvettem az újat, otthon feltudom majd tenni vagy nehéz lesz ügyesen feltenni?

2018. okt. 28. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Miért akarod a régi üvegfóliát sérülés nélkül leszedni? Az újat pedig otthon is fel tudod rakni.
2018. okt. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Üveg fóliát fel szoktam tépni a sarkánál fogva. Nem fog sérülni a kijelző. Újat rátenni viszont nem lesz egyszerű. Jól tisztítsd meg előtte a kijelzőt. Aztán én úgy szoktam, hogy a tetejét rá teszem a kijelzőre és szépen lassan ráengedem. Csak figyelni kell, hogy a lyukak jó helyen maradjanak. Ja és ne tördelt szét az üvegfóliát, mert beleáll az üveg a kezedbe.
2018. okt. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 Gondolom a azt nem akarja, hogy a telefon sérüljön. Meg amikor feltéped a fóliát körömmel fogd meg a sarkát.
2018. okt. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehéz pontosan illeszteni, hogy a szélek és a lyukak jó helyen legyenek. Én kettő fóliát rendeltem Ebay-ről 560 Ft/db áron, az elsőt nem sikerült jól feltenni, a második már tökéletes lett. Ha bizonytalan vagy, akkor olyan helyen vedd meg személyesen, ahol fel is teszik.
2018. okt. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is rendelni szeretném.
2018. okt. 28. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Letudod szedni, nem lesz semmi baja a kijelződnek. Az újat pedig nagyon könnyű feltenni csak NAGYON tisztisd meg előtte a kijelződ.
2018. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!