Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a telefonom, még...

Beázott a telefonom, még menthető?

Figyelt kérdés
Tegnap beleejtettem a wc-be a telefonomat, utána nem tudtam bekapcsolni. 2 napja, hogy szárad, már működik, de a kijelzője ugrál, automatikusan lapozgat, kattint. Esetleg még idő kell neki, mert valahol még vizes, vagy ennek már annyi?

2018. okt. 29. 11:48
 1/4 A kérdező kommentje:
1 napja szárad*
2018. okt. 29. 11:49
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A csoki beleszáradt és így nem lesz jó.
2018. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha vizes lesz, kikapcsol, tilos bekapcsolni. Azzal tönkre tudod vágni. Nekem a rizs segített: belöntöttem egy mǔanyag tǎlkába, bele a telo, rá annyi rizs h mindenhol eltakarja. És vársz. Jóesetben 48, de minimum 24 órát. Nekem teljesen helyrehozta, urána 2évig használtam még, de utána se azért cseréltem le, mert elromlott. Egy próbát még sztem megér.
2018. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!