Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A múltkor kiírt hibás iPhone...

A múltkor kiírt hibás iPhone 8 Plus. A szervizből buta indokkal elküldtek amit az apple ügyfélszolgálat is megerősített. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Tegnap bevittem a telefonom a Care Centerbe ahol kb. elzavartak hogy az hogy a telefon kijelzőjének felső negyede kattog és mozog az nem probléma. Meg hogy ezzel úgyse foglalkoznának.

Mivel nem hagyott nyugodni a dolog felhívtam az apple ügyfélszolgálatot akik ezt elfogadhatatlannak gondolták és hogy írjak rájuk és a többi szervizre. Rájuk hivatkozva.

Az iCentre és iStyle elküldött hogy nem törődnek vele mert amoda vittem. Az Almáriumba viszont vihetném és ezek is írták hogy vigyem vissza miután írtam mit mondott az ügyfélszolgálat.


Most próbálkozzak a Care Centerben megint? Vagy próbáljam meg az Almáriumot? Olyan megalázó ide is folyton írni meg oda menni messzire Budapestre a telefon miatt de nem akarom annyiban hagyni mert ez a telefon hibás.

Bennem most az van hogy először Care Center és ha megint olyanok amilyen Almárium. Bár van egy érzésem azért zavartak el mert nem kell nekik az a plusz munka vagy esetleg telefon csere amit ez a telefon igényelne.


2018. okt. 30. 21:57
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Akkor még mindig nem oldódott meg.

Igen, valószínűleg nem akarnak vele többet tökölni.

Ha megvan a jegyzőkönyv, hogy előzőleg mi miatt volt javítva, akkor azzal tudsz érvelni, meg hogy a probléma ezzel nem oldódott meg. Teljesen tiszta helyzet. Ha meg megint elküldenek, akkor feljelented őket.

Amúgy még mindig nem tudok napirendre térni afelett, hogy ennyi pénzért ilyen prpblémák vannak, ez abszolút aláássa azt a minőséget, ami miatt 3x többet fizetsz.

2018. okt. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hat hetfon irany megint Pest szoval jo moka lesz ora utan oda elutazni.

Amugy egy egy hibas darab az becsuszik de szerintem itt a szervizek hozzallasa itt a problema. Csak ugye most megint lehet idegben lenni hogy megoldodik-e a dolog.

2018. okt. 31. 07:39
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor vidd máshová, talán ott megcsinálják rendesen.
2018. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak kettobol mar elzavartak:)
2018. okt. 31. 07:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Látatlanban soha nem lehet tudni, az is lehet, hogy a szervizeknek van igaza. Ha már ketten is állítják.


Igen, simán elképzelhető, hogy látatlanban még az ügyfélszolgálat is hülyeséget beszél.

2018. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelem! Oké, hogy előfordulhatnak hibás darabok, de ez nem egy 20 ezres telefon! Nekem az olcsó kínai telefonomat is szó nélkül megcsinálták egy márkafüggetlen szervízben és nem küldözgettek sehova! Mondjuk, nekem akkut kellett cserélni, a tiéd más tészta, de ez most lényegtelen! Vérlázító, hogy egy több százezres telefonnal ezt meg merik tenni!
2018. okt. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azert kuldtek el ket helyrol mert nem oda vittem elsonek a telefont. Viszont az egyik szerviz azt mondta ez javitando hiba foleg ha igy kaptam vissza.:) na de majd hetfon okosabb leszek.
2018. okt. 31. 10:17
 8/9 A kérdező kommentje:
Holnap szerintem beviszem hétfő helyett ha már nyitva vannak. Bár eléggé félek mi lesz a vége mert nem lenne jó megint ilyen megalázó helyzetbe kerülni...mindenesetre kicsit félve viszem már be.
2018. nov. 2. 13:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a fura, hogy egy ilyen árú telefon javításáért ennyit kell "kuncsorogni"! Ezt nem rosszindulatból írom, hanem mert tényleg nem értem, hogy ez hogyan fordulhat elő! De remélem sikerrel jársz!
2018. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!