Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone vásárlás ajándéka,...

IPhone vásárlás ajándéka, melyik lenne a jobb ötlet?

Figyelt kérdés

Páromnak egy ősrégi Sony telefonja van, amit már használni sem lehet normálisan, és arra gondoltam, meglepem egy iPhone SE készülékkel, mert úgy gondolom, árban sem annyira vészes, és én is megvagyok elégedve a saját Apple készülékemmel.

Külön szolgáltatónál vagyunk (én Telenor, ő Telekom), és régóta beszéltük, hogy majd kellene egy közös, hogy kedvezményesen/ingyen beszélhessünk egymással. Neki tavaly járt le a hűségideje.

A kérdés az lenne, hogy melyik lenne a jobb ötlet: venni egy "használt" készüléket leinformálható helyről (iSzerelés és iPont üzletekben néztem ilyen 65-80 ezer körüli áron), vagy pedig hozzak létre egy új előfizetést a Telenornál (amit az ajándékozás után a nevére íratunk, így átjönne ő is ide), és ott vegyek neki egy vadonatúj készüléket?

Nem nagyon értek ehhez, hogy melyik lenne a jobb választás. Az iSzerelésben szolgáltató független készülékeket néztem.


2018. nov. 3. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyik sem

95ezer az emagon egy új se

2018. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fekete változat már 104 ezer...:/
2018. nov. 3. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor ne fekezét vegyél, ha 10ezer plussz ekkora gond

Hadznált cuccot ajándékozni nem illő. Az új előfizetés meg amellett, hogy drága és az ajándékozottnak kerül pénzbe, meg bunkóság, valószínűleg, ha szolgáltatót váltana megtartaná a számát

2018. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél egy 55-60 ezres huawei készüléket
2018. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]

Én ezen az oldalon vettem az iPhone X készülékemet,megbízható, és a szürke SE is 100 alatt van, új,és kártyafüggetlen.

2018. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!