Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P20 lite képernyőfelvétel?

Móczár Anna kérdése:

Huawei P20 lite képernyőfelvétel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Remélem tud valaki segíteni, nem tudom hogy hol lehet "lenémítani a képernyőfelvételeket (ha le lehet egyáltalán), mert észrevettem, hogy mindegyiknek hangja van. Például ha beszélek amíg felveszek egy képernyővideót, utána hallatszódik a felvételen hogy beszélek. Meg lehet csinálni hogy néma legyen?
2018. nov. 8. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem "sima" P20-am van, de ha elindítom a képernyőfelvételt, akkor rákérdez, hogy honnan vegye a hangot (mikrofon, rendszer, nincs)
2018. nov. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem csinál semmi ilyesmit:/már kerestem mindenhol. Azért köszi
2019. ápr. 2. 17:17
 3/6 anonim válasza:
Hogy lehet egyáltalán képernyőfelvételet csinálni?
2019. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amikor megnyomod a felvételt, azonnal el is indul? Nem kérdez semmit? (Mate 20 PRO-n alul megjelenik, hogy "mikrofon használata - ami ki-be kapcsolható a felvétel előtt)
2019. máj. 31. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kérdez semmit, csak visszaszámol
2019. jún. 1. 10:24
 6/6 anonim válasza:
Sikerült megoldani? Engem is érdekelne. Nekem valamikor kiirta, mindig ramentem h a telo hangjat vegye de mar nem irja ki sot vissza se szamol ☹️
2019. júl. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!