Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos telefonra...

Milyen androidos telefonra cseréljem le a jelenelgi 16GB! Iphone SE készülékemet?

Figyelt kérdés

Huawei P20 Pro, Xiaomi Mi 8, Samsung S9, ???

Eddig ezeket néztem, de nemtudok dönteni. Szeretnék fényképzeni vele sokat, pubg-zni, valamint zenét hallgatni amit eddig sajnos a 16 gigás telómmal nem igazán tudtam. Nem bánnám ha valamilyen szinten vízálló lenne.



2018. nov. 8. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek közül?


Mondjuk az s9-re.


Vagy vegyél egy 128 GB-os Honor 10-et.

2018. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
AZ Eustockon nézz szét, találsz magadnak valót.
2018. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Brandon41 ***** válasza:
Oneplus 6 vagy Oneplus 6t ezek is nagyon jó telefonok,nézzél róluk tesztet ha nem ismerősek. Én ugyan nem ezeket használom hanem egy Oneplus 3t-t és, nekem nagyon bejött maga a teló is, és a rendszer is, szerintem a követlező telefonom is Oneplus lesz.
2018. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!