Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy tab 4-el...

Samsung galaxy tab 4-el furcsa, meglepő gondok! Mi lehet a baj? Bővebben lent👇

Figyelt kérdés

Egy olyan gondom van, hogy a tabletemmel a mai napon fura gondok lelentkeztek.

A tabletem 5 éves, tökéletesen működött, nem volt lassú, a kép minősége is olyan volt mint mikor megkaptam egésszen a mai napig. 3 napja lemerült de nem tettem töltőre csak most. A töltést nem érzékeli, a kép fekete, a gép olyan tűzforró(csak a bal oldalán), hogy megégetett mikor hozzáértem, ha hozzányúlok a langyos oldalához egy fehér folt lesz a képernyőn kb.2 perc és eltűnik....... TANÁCSTALAN VAGYOK!!!! SOS, MI LEHET A PROBLÉMA? A VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM.



2018. nov. 11. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Zárlatos lett. Vagy a töltésvezérlő, vagy az akku. De lényegtelen, otthon úgysem tudsz vele mit kezdeni.
2018. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!