Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenortól akarok venni...

Telenortól akarok venni részletre egy iphone Xr-t 128GB-ot, ha házhoz rendelem más is átveheti?

Figyelt kérdés

Sose volt még előfizetésem, de mióta lett egy SE-m ami tönkrement azóta csak iphone jöhet szóba.


Felhívtam a 30 km lévő boltott de csak 64GB-os volt és a megrendelésről hadovált a nő.


-----

Részletre venném a legkissebb csomaggal (xs) így havi 15.716Ft lenne, ami még el tudok viselni (kajára többet költök khhmmm).



Szóval mivel hétköznap 7-4-5 ig dolgozok ezért nem igen tudnám átvenni.


Más ilyenkor, gondolom alá kell írnni vagy érdemesebb akkor a boltba megrendelni és ott aláírni?


Valaki leírná.



2018. nov. 17. 15:33
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Kösz akkor majd viszek kp-t is :D ment a zöld.
2018. nov. 17. 20:03
 12/22 bp1985 ***** válasza:
6,1 collon 828 x 1792 felbontás. Gratulálok... Amúgy még a fizetett applesszopó bloggerek is lehúzzák... Amit a huaweiről írtál, az pedig nettó baromság.
2018. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Abban mondjuk igaza van, hogy egy gyártó sem frissíti annyi ideig a mobiljait, mint az Apple.

Ezt speciel átvehetnék tőlük a többiek is, ha nem is minden modellnél, de a flagship modelleknél mindenképpen. Ha nem is a legújabb Android-ot, de a biztonsági frissítéseket legalább adhatnák annyi ideig.


(Mondom ezt Huawei tulajként.)

2018. nov. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

12# (bp1985)


Huawei vádjaim:


- notch

- iphone koppintásos sokszor buta ui (ui= androidra húzott felhasználói felület


mellesleg nem fikáztam annyira a huawei-t, mert ők legalább figyelnek az igényekre is. De azakkor se szép dolog, hogy kivették a micro sd támogatottságot és berakták a saját csöves nanosd baromságukat. khmm mate 20 pro.


Meg a pro 20-tól minden fotót feljavít a rendszer és nem a valóságot adja vissza, néz és olvas csak teszteket. Mate 20 pro pedig ennek egy erősebb vátozata, na ott már vissza vettek a szépítésből, meg is lett az eredménye . Mobilarenán elolvashatod tesztben.



Xr: felbontás a legkevesebb amibe bele lehet kötni vele kapcsolatban, 10/9 emberenek megfelel mai napig egy 6,i6s,i7,i8 és azok is 325ppi vel rendelkeznek, akkor pont most fog kötekedni az user, hogy nem éles?


Tudod valamit valamiért, én inkább örülök, hogy nem oled és 440ppi van benne és a tavalyi a11 chip.


Mert így időtállóbb marad, e mellet gyorsabb és kevesebb energiát eszik a felbontás véget.

2018. nov. 18. 14:10
 15/22 A kérdező kommentje:

Nekem és sok másnak megfelel az Xr, akinek nem az vegyen tavalyi kicsit sem olcsóbb x-et régi chip-el.


Xs és Xs maxot meg vegyenek az aki megteheti és fontos neki a 4xx ppi ami nem tűéles! az 500ppi fölött kezdődik!


mate 20 lite hátulról tiszta iphone x dizájnt lopja, de nem akar iphone lenni persze...

2018. nov. 18. 14:17
 16/22 anonim ***** válasza:

Kicsit érdekes nézeteid vannak. :D


Szóval nem tetszik a Huawei-nek a notch-ja, de az iPhone-oknál ez esetben nincs vele problémád. (Holott, lehet, hogy rosszul tudom, de mintha a Mate 20-nál és a Mate 20 Pro-nál is keskenyebb/kisebb a notch, mint az új iPhone-ok esetében, de javíts ki, ha tévedek!)


A microSD eltávolításával kapcsolatban pedig annyit tudok mondani: ha a Mate 20 Pro-ból is a legalacsonyabb háttértárú modell 64 GB lenne, mint ahogy az iPhone-oknál, akkor valóban, eléggé szűkös lenne a hely. 128 GB-nyi háttértárral (ami tehát itt az alapmodell) viszont azért sokkal nagyobb mozgástere van a felhasználónak.

Hogy téged idézzelek: ha a XR LCD kijelzőjével 10/9 ember elégedett lesz, szerintem ez esetben is kb. hasonló arány várható. Akinek meg nem elég a hely, az meg megveszi a kártyát.

A jack dugó hiányát jobban érzem, ilyen téren sajnálom, hogy a többi gyártó is elkezdte majmolni az Apple-t. Igaz a Mate 20 Pro mellé alapból adtak egy USB-C típusú fülest és még egy jack átalakítót is, de jobban örültem volna egy dedikált portnak, mint ami a Mate 20-ban is van.


Hát ha ennyire a fotózáson van a hangsúly, akkor én inkább a DxOMark-ot venném referenciának, mint a Mobilarénát, de szerintem, ebben a kategóriában már mindegyik telefon igen szép képeket csinál.

Aki meg nem elégedett vele, lehet venni direkt erre a célra fényképezőgépet is.


Attól függetlenül mindegyik telefonnak vannak negatívumai: pl. hiába tartják sokan a világ legjobb kamerájával felszerelt telefonjának a P20 Pro-t és a Mate 20 Pro-t, egyik sem tud 4K 60 FPS-ben videót rögzíteni, amit azért valamennyi többi zászlóshajó tud. Ez azért elég szégyen egy 300+ ezer Ft-os készüléktől.


Valamint igen, az Android támogatásra nagyon kíváncsi leszek. Ez a koncepció az egyedüli, amit nagyon irigyelek az iPhone-osoktól, hogy ők akár 4-5 évig is kapnak frissítéseket.



A vásárlással kapcsolatban: nem tudom, vásároltál-e már előfizetéssel telefont, de ha még nem, szerintem kalkuláld bele azt is, hogy kérj a készülékedhez készülékbiztosítást! Oké, hogy kajára többet költesz, de ha 'neadjIsten betörik 1 év után a telefonod kijelzője és használhatatlanná válik vagy elveszted/ellopják, akkor nézegetheted a hűlt helyét, mi közben a csekk meg továbbra is érkezni fog. Egy ilyen árkategóriájú telefont én biztos nem vennék úgy, hogy valami plusz védelmet ne kötnék rá. Mert az az 1 év, amit az Apple ad rá, az hamar elmegy és az írásodból azt vettem ki, hogy hosszútávra akarsz tervezni a telefonnal.

2018. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 bp1985 ***** válasza:

De azakkor se szép dolog, hogy kivették a micro sd támogatottságot és berakták a saját csöves nanosd baromságukat. khmm mate 20 pro.


Az ájfosodba milyen memóriakártya is való?? Jahh, hogy soha nem is lehetett. Bocs. Megint okoskodtál ezzel, de nem jött össze. Igen, qrva gáz, hogy nincs egy normális felbontású kijelző benne. Persze hogy jó az usernek, mivel p.nisznövelőnek veszik, semmi másért, és nem lát ki a poshadt alma mögül.

2018. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Talán az Irigység/tudatlanság beszél belőled...



Az iphone-t már ezer éve nem menőségből veszik... eddig se azért vett a 90%.


az ios és az egyszerűsége miatt veszik és a csúcs technikáért. Lásd tavaly kijött az x és vele együtt egy új korszak, mint az iphone 5s esetében az ujjlenyomat olvasó útobbi esetében sorra koppintották, galaxy s5 egy hulladék koppintása volt...


Úgyanez a helyzet a face id-val, az összes probálta koppintani de a végeredmény vicces lett, mitsem hatékony.


Galaxy S8-on gyakorlatilag elvakít és borzasztó és idegesítő, mitsem hasznos. Huawei meg elsők között lopta, mint mindent.


Most jönnek ezzel a saját nano microsd baromságukkal, hát mit ne mondjak, vegye a f...m 3x áron.


Iphone-t sose tudtad bővíteni, megvan az oka mindennek de ha az ember vesz 128-256GB vagy 512GB az már bőven elég. Én 64GB-on is elvoltam az előző androidos 32GB+64GB msd-vel volt elátva és állandóan helyezgetni kellett mindent, hogy ne lassuljon be a telefon. A képek törlése pedig 3mp/kép tartott.


Szóval nekem nem fontos.

2018. nov. 21. 05:53
 19/22 bp1985 ***** válasza:

Az iphone-t már ezer éve nem menőségből veszik... eddig se azért vett a 90%.


Dehogynem. Illetve a nagy része pont hitelre veszi, mint te, mivel nincs rá pénze. Világ életembe 200-250 ezres telefonjaim voltak, soha egyiket sem vettem hitelre...

2018. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

De jó neked, hogy 200-250.000Ft ki tudsz fizetni egy telefonért.


Én idáig, max 60.000Ft volt a keret, abból lett legútobb egy SE-m használtan de tönkrement vízbe esett.


Megtehetném egybe kihozom annyit mondok, de részletre jobban esik és nem olyan megterhelő.

2018. nov. 21. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!