Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenortól akarok venni...

Telenortól akarok venni részletre egy iphone Xr-t 128GB-ot, ha házhoz rendelem más is átveheti?

Figyelt kérdés

Sose volt még előfizetésem, de mióta lett egy SE-m ami tönkrement azóta csak iphone jöhet szóba.


Felhívtam a 30 km lévő boltott de csak 64GB-os volt és a megrendelésről hadovált a nő.


-----

Részletre venném a legkissebb csomaggal (xs) így havi 15.716Ft lenne, ami még el tudok viselni (kajára többet költök khhmmm).



Szóval mivel hétköznap 7-4-5 ig dolgozok ezért nem igen tudnám átvenni.


Más ilyenkor, gondolom alá kell írnni vagy érdemesebb akkor a boltba megrendelni és ott aláírni?


Valaki leírná.



2018. nov. 17. 15:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

mellesleg a notch-ot pont nem a huawei másolta


Ha utána jársz, rájössz, hogy a Huawei már korábban tervezte a noccsot, ja és nem is az ájfón volt az első noccsos mobil, szóval erről ennyit


Huawei előrukkolt a két kamerával (előtte is voltak, de azok nem lettek olyan sikeresek, mint a P9 a Dual-Leicával) majd miután több gyártó is elkezdte a duplakamerát, ment utánuk az apple is...


na akkor ki is másol? :) :)

2018. nov. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Végül nem vettem Xr-t, nem is az előfizetés miatt hanem elgondolkoztam, hogy mire is használom a telefont. Meg az előfizetést se használnám ki, max az internet részét.


És 105.000Ft-al olcsóbban megúsztam használt piacon egy új i8-al amit imádok :), szóval nem kell feltétlen X és Xr, ja és a 3D touch jópofa dolog de nem mindig használom ki, egyenlőre.


SE-met idáig pipálja mind üzemidőben, mind kijelzővel és kezelhetőségben.

2018. dec. 2. 04:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!