Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok kb...

Milyen telefont ajánlotok kb 65. 000 Ft-ig? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy telefonos, nem is értek hozzá, csak az alap dologgal vagyok tisztába, hogy mit kell figyelni.


Telefonálok, fényképezek, internetezek, pár alkalmazást használok (pl utaláshoz, csekkek befizetése stb)

Egyszóval ennyi az igényem, ezért nem is szeretnék csúcstelefont, de azt sem szeretném, hogy fél év múlva kuka legyen mert olyan lassú lesz mint a mostani.


Első körben a Honor 7x-t néztem, ár-érték arányban megfelelőnek találtam, illetve a kék szín, ami megfogott.


Xiaomi amiről tudom, hogy jók még, de ők valahogy formára nem jönnek be.


Szívesen fogadnék ötletek, hogy (nagyjából)ebben az árkategóriában miket nézegessek.


Ja, illetve ha már feltettem egy kérdést egyúttal ezt is megérdeklődöm: Pl pont a Honor 7x esetében - Mediaban 91ezerért vesztegetik a fekete színt, más internetes oldalakon - amikbe kevésbé bízok - ott meg csak 60-65 között mozog. Ez hogy lehet?



2018. nov. 20. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Amúgy 70.000 körül ezeket venném.


Xiaomi vagy Honor.


Nekem van egy Honor, Honor 7A, csak ajánlani tudom a márkát. Nem fagy le, igényes telefon.


Xiaomi szintén, 70.000 körül már 64 vagy 128 Gb-os Xiaomi-t kapsz.


Vagy ezért a pénzért esetleg egy Samsung.


Összeségében: Xiaomi vagy Honor első körben, ha meg legyen "nagyobb márka" akkor egy Samsung vagy egy olcsóbb Sony mobil.

2018. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ilyen sufni gsm boltokban ne vegyél telefont. Hivatalos garancia nincs a telefonokra csak bolti amit ők adnak. Aztán ha valami baj van a telefonnal sok esetben pórul jársz.
2018. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A Honor 7A elég gyengének számít azzal a 2es rammal nem ?

A mostaninak is ennyi van és egy év után már fagyott és lassú volt, mára már gyakorlatilag használhatatlan

2018. nov. 20. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Honor 7A?


Szerintem 3 GB a ram.


Nekem a 32 GB-os verzió van, 3 GB rammal, és simán gyors, nem fagy le, stb.

2018. nov. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja, igen, bocsánat, csak már annyi fajtát néztem :D

Erre nekem azt mondták, hogy max fél évvel bírja tovább mint a mostani.

Te mióta használod?

2018. nov. 21. 09:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Nemrég vettem, pár hónapja.


Amúgy idei a telefon, 2018-as modell.


Csak használok más mobilt is mert több van.


De simán premium szint szerintem.

2018. nov. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!