Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 vagy iPhone 8 érieg...

IPhone 7 vagy iPhone 8 érieg jobban?

Figyelt kérdés
Úgy értesültem, hogy nagyjából ugyanazt tudják. Csak az ár között van lényeges különbség.
2018. nov. 20. 14:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem igazán játszok telefonon. Igazából részletre szeretnék vásárolni, csak a Telekomnál kifutott az iPhone 8, webshopokból meg azért nem tudok, mert most jár csak le a próbaidőm a munkahelyemen, egyben meg nem szeretnék kiadni 200e forintot.
2018. nov. 20. 16:44
 12/20 anonim ***** válasza:

Értelmes kommenteket vársz, azoktól, akik értenek is a telefonokhoz.. ugye? Ahogy említetted. Ezek szerint TE neked fogalmad sincs a telefonokról.


Elárulom neked egyikse éri meg ;) De fizetsd csak a márkát nyugodtan, senki se mondja neked hogy ne.

2018. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Na most leszögezném, hogy nem divatból szeretnék iPhone-t venni, hanem egy megbízható telefont, mert a jelenlegi androidos telefonomról ez nem mondható el. 1.5 éve van meg de mérhetetlenül használhatatlanná vált. Az iPhone-okról úgy értesültem több forrásból is, hogy 3-4 évig bírják lassulás mentesen. Amíg 4-5 év alatt veszel két-három androidos telefont addig a másik elvan EGY iPhone-al, ergo ugyanott vagy, vagy rosszabb helyzetben.

És te aki divatból fikázza az iPhone-t mert nincs rá pénze, fogalmad sincs ezekről. Pacsi

2018. nov. 20. 20:42
 14/20 anonim ***** válasza:

Az Iphone nem a hardver nyers műszaki paraméterei miatt klasszisokkal jobb, hanem a biztonságos szoftver (naprakész frissítések, minden alkalmazás csak saját tárhelyéhez fér hozzá, stb.) és etikus adatkezelés miatt elsődlegesen, de emellett olyan iparművészeti remek is amiben a hardver és szoftver (dizájnja, ergonomiája) is mindig egészen jó.


(Kritka: nem azt teszik egy telefonba, amit tudnának, csak annyit, hogy 2 év múlva a többség lecserélje.)

2018. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#13 kedves kérdező. Hardver mérnök vagyok , 4 éve dolgozom ebben a szakmában. Kezdő vagyok. De már most sokkal több mindent tudok a hátterekről, mint te. Már egy pár telefongyártó cégnek besegítettünk, legyen a kameráról szó, vagy egy egyszerű design rendszerről, gyártás technológiai elemzésekről, stb.. el se hiszed, de most kivételesen az Iphone X kezdeményezett sok szempontból a 2018-as telefon szériáknak(legfőbbképpen a kinézettel kapcsolatban), azonban ez nem jelenti azt hogy a hardveres teljesítménye bika erős. Nem gyenge az tény, de elárulhatom, hogy a kiadás napján 40% többlettel árulták, ami mindössze az APPLE hírnevének köszönhető. Ez a 40% többlet, csak a hírnév. Az EGY telefonra jutó gyártatási pénzösszeg ennek töredéke. Mondhatjuk, hogy egy Iphone X-et , megközelítőleg 60% többlettel árultak a kiadás napján.

Mára már rendeződtek NAGYJÁBÓL az árak.


A pénzel kapcsolatban nem nyilatkozom.. legyen igazad.. nincs rá pénzem ;) De hisz te neked, aki a szüleit húzza le pénzről, nagyon nagy vagyonod lehet. Elvégre gyerek vagy, nem lehet önálló kereseted. Egy felnőtt ember nem vitatja mások anyagi bevételét, pláne nem ilyen gyerekes módon, ,,Mert neked nem telik rá".

2018. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
És az nem gyerekes, hogy azt hiszed, hogy a szüleim pénzén venném? Elárulom neked, hogy Magyarország legkiterjedtebb cégénél dolgozom, nem vagyok rászorulva anyámékra, elhiheted.
2018. nov. 21. 18:28
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 na és milyen kiterjedt cégnél? A COOP-nal eladó? XD
2018. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
És te vallod magad "mérnök"-nek, ilyen magaviseletet mutatva. Taps. Ügyesen kigugliztad az infókat az imént. És nem, nem a Coop-nál vagyok. Kicsit mélyebbre kéne ásnod a gugliban, barátom ;)
2018. nov. 21. 20:57
 19/20 anonim ***** válasza:
🤣🤣😂😂
2018. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Részletre venni telefont xdddd

Elég szánalmas :D

2018. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!