Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note 9 vagy...

Samsung galaxy note 9 vagy iphone xs max?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánlanátok? Hosszútávra szeretném, szeretem a nagy kijelzőt, a jó minőségű képeket, illetve játékra használnám. Olyan játékokra amik eléggé igénylik az erőt.


Külsőre nagyon tetszik a Note 9, jelenleg ios-es vagyok, nagyon megvagyok elégedve vele. Mármint a zárt rendszerrel, éveket vártam a telefon cserére, sajnos az iPhone nem hozott olyan ujitasokat amiért úgy érezném mint régen, "na ez az iPhone kell", most nincs ilyen. Gondolom erőben jobb az iPhone, hosszútávra is ez érné meg, de az árát sokallom, a Note 9 olcsóbb, költségkimelobb, de hát android, a nálunk meg van egy átka 1-2 év után.


Mit gondoltok erről a dilemammrol?


2018. nov. 19. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Note 9 s pen amivel tudsz fotozni meg tölthető meg hiper- szuper ,az xs is szuper drága sőt 😮
2018. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ízlés kérdése. Én mindenképp a Notet választanám. Egyrészt azert, mert megszoktam a Samsung kezelőfelületét és elégedett vagyok vele, másrészt meg:

Jack, Samsung Dex, szebb kijelző, nagyobb akku, S Pen, USB C, normális fájlkezelő (ami felismer mondjuk egy USB-t), kompatibilis a világgal, widgetek, testreszabható, bővíthető tárhely (amire akár appokat is lehet telepíteni), és kb ennyi. Nekem jobban bejön, na.


Ezzel szemben az XS Max is jó, csak nem sok pluszt kínál ennyi pénzért szerintem. Egy 400 000ft-s készülékről nem tudok egy képet elküldeni a családom bármely tagjának, mert nem IOS-t használnak. Ez nem oké ennyi pénzért...


Amit fel tud hozni az iPhone a Note 9 ellen, hogy gördülékenyebb, gyorsabban indulnak a testesebb alkalmazások... de kit érdekel az a 0,1mp, ha cserébe kapsz egy csomó plusz funkciót és kompatibilitást?

2018. nov. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen. Úgy érzem, hogy az iPhone kezd atmenni patasztvakitasba.

Lassan 4 éve használok iPhonet, nagyon flott, gyors, stb. Vártam, mikor hoznak olyan ujitasokat, amiért megerne váltanom, de semmi új nem jött. Erősebb proci, jobb kamera, gyorsabb stb oké, szép és jó, de úgy érzem hiába kap az iPhone erősebb procikat, nincs program ami kihasználná, igaz több ideig elmennek mint az android, de feleslegesen. Semmi újat nem hoztak.

KB 4 év után, ezért szakítok az ios -el.

A Note 9-et választom.

2018. nov. 20. 11:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én az iPhone XS Max et venném, ha már iPhoneos vagy ( én is azt vettem) .De ha mindenképp váltani akarsz, akkor várd meg előtte a Huawei Mate 20 X et. (7.2 Col, Stb..)

(Én bármilyen telót vennék , csak Samsungot nem. Volt már felsőkategóriás Samsungom nem is egy, de mindig csalódást hozott.)

2018. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem meg felső kategóriás Huaweiem volt (P9) Galaxy S7 után. Csalódás volt. Az S7 elött as6-om volt, most meg egy S8 Plus. Tökéletesen elégedett vagyok. Nem lehet, hogy te rossz darabokat fogtál ki? Milyen Samsungjaid voltak? Mi volt a gond?
2018. nov. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

Milyen Samsungjaim voltak ?

Note 1, S2, S3,S4, Note 4, S7

Mindegyik persze amikor megjelent.

Első egy-két hónapban jók voltak, aztán belassúltak. (Na meg a touchwiz a sírba tett a laggokkal és akadásokkal)

2018. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyszerű -.-

Nem értem miért nem tud a Samsung egy normális elfogadható rendszert kiepiteni.

2018. nov. 21. 19:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Tud. Csak a fenti kolléga panaszkodik valamiért. De én már az S6 esetében sem érzékeltem, hogy lassú lenne. Az S8 meg tényleg nagyon okés. Szóval erről ennyit. Nem kell mindent elhinni.


Hogy a Note 1 idővel belassult, elhiszem. De hogy valaki az S7-re panaszkodjon, az gyanús. Igen, kb 2-3 tizedmásodperccel később nyitja meg a nagyobb appokat, mint egy modern iPhone. De cserébe nyitottságot kínál, és gördülékenyen fut, nem döcög össze vissza. A barátnőmnek most S7 van, és nagyon elégedett vele.

2018. nov. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!