Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Help! A micro-SD kártyámról...

Help! A micro-SD kártyámról egyik pillanatról a másikra eltűntek az adatok. Helyre tudom állítani valahogy?

Figyelt kérdés
Az Alcatel 3c telefonomat tegnap egyszer kikapcsoltam, majd újraindítottam, és azóta nem találja az SD-kártyán tárolt dolgokat, akkor sem, ha a géphez csatlakoztatom a telefont. Pedig volt rajta egy-két fontos fotó és videó. Ez mitől van? Visszahozhatóak valahogy az elveszett adatok?
2018. nov. 24. 10:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Magát a kártyát látja, érzékeli?

Ha nem látja a kártyát, komunikálni se tud, mintha ott se lenne, pedig lehet minden rajta van.

Vedd ki a kártyát, próbáld egy kártyaolvasóban, ha nincs, vedd ki a kártyát, majd tedd vissza és indítsd újra a készüléket.

2018. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A kártyát látja, de az adatok eltűntek róla. Egy-két üres könyvtár van csak. Próbáltam már kivenni, és visszatenni. Kártyaolvasóm nincs. Gondolkodom, hogy veszek. Valami program létezik esetleg, ami megoldhatja a problémát?
2018. nov. 24. 11:05
 3/18 Szirty ***** válasza:
84%

"Helyre tudom állítani valahogy?"


Igen. A biztonsági mentésből amit még azelőtt készítettél hogy elvesztek volna az adatok.

2018. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3: Utoljára júniusban mentettem ki a kártya tartalmát, amikor vettem ezt az új telót, és meg kellett formázni hozzá. Azóta viszont nem. Leginkább fényképek és videók kellenének az eltűnt tartalomból. Annyiból tényleg hülye voltam, hogy nem állítottam be, hogy a fotók menjenek a Google-fiókba.
2018. nov. 24. 18:39
 5/18 anonim ***** válasza:
GetDATABack programot küld rá, kiderül mi van rajta..
2018. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Berakom a kártyaolvasóba, majd csatlakoztatom a géphez, de azt mondja, csak akkor használható, ha előtte megformázom. Így is lehetséges volna valahogy az adatvisszanyerés?
2018. nov. 26. 11:29
 7/18 A kérdező kommentje:
Nos, próbáltam már pár programot, többek között Getdataback-et, EASEUS-t, Photo Recovery-t. De egyikkel sem volt sikeres. Akkor feladhatom a reményt?
2018. nov. 26. 14:09
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem kell feladni, vannak hivatásos (Eu hírű) adatmentők, (Kürt Kft.) de azt 100e alatt nem úszod meg...
2018. nov. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Amúgy mit jelent a nem volt sikeres?

Mert a GetDataBack fizetős változatban állítja csak helyre,de futtatása után azért tudom mit "lát".

Aztán vagy megveszem, vagy nem.

2018. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9: Nem is látta. A fényképek, videók és audiófájlok szinte mindenestől eltűntek.
2018. nov. 26. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!