Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miféle teremtmények az iLike...

Miféle teremtmények az iLike telefonok?

Figyelt kérdés

Nem, most nem Ilike néni telefonjairól beszélek.

Az iLike név alatt gyártott telefonokról van szó.

Még weblapjuk sincs? Milyen nemzetiségű cég lehet?

Ezt találtam, de nem úgy néz ki, mintha sok köze lenne hozzá:

[link]

Valaki tud valamit róluk?



2018. nov. 25. 21:06
 1/9 A kérdező kommentje:

Éééééés.

Kb 5 perc alatt meg is van a válasz, köszönöm.

[link]

2018. nov. 25. 21:09
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezzel deomnstráltam, hogy a gyakorikerdesek.hu-n lévő kérdések nagy részére google-el néhány perc alatt lehet választ találni.
2018. nov. 25. 21:11
 3/9 anonim válasza:
100%
Akkor ezt jól megbeszélted magaddal :D
2018. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Kínai, ipari hulladék kategória.
2018. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha olcsón akarsz jó okostelefont, akkor Xiaomi vagy Meizu-t vegyél. Nokia-t csak akkor ha sima mobilt vennél, okos funkciókkal (nem utálom a Nokia-t, csak a Nokia fanoktól mászok a falra, mert hiába jó, csak legyünk már képben, hogy bizonyos ár alatt kapható modelleknek, mire elég a tudása. Mondjuk fesztivál-, másodtelefonnak kiváló, vagyis ha nincsenek nagy elvárásaid).
2018. nov. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, csak érdekelt, hogy mégis miféle telefon ez. Amúgy biztos nem vennék. (bár, miután megtudtam, hogy ez Akai, egy kicsit jobb véleménnyel vagyok róla. Így nem 100% noname.)
2018. nov. 27. 14:48
 7/9 A kérdező kommentje:
És a Nokia teljesen jó telefonokat gyárt, csak nem úgy áraznak mint a kínai gyártók. Ugyan ez igaz pl. Samsungra és még sok másra.
2018. nov. 27. 14:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy jó okostelefont gyárt a Nokia, de egy ideje, már egy kínai vállalathoz került a cég (mobilrésze).
2018. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A HMD Global, finn vállalathoz került, de az igaz, hogy kínában gyártják.
2018. nov. 27. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!