Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak szerintem lehúzás a...

Csak szerintem lehúzás a méreg drága telefonok és több tízezres előfizetések?

Figyelt kérdés

Tavaly mikor berobban a iphone X 380.000Ft 64GB - 420.000Ft 256GB -ért azt hittem lemegyek hídba, egyáltalán, hogy lehet ennyit kérni egy telefonért.


Idén szeptemberben meg, iphone Xs 399.990Ft 64GB, iphone Xs Max 512GB meg 577.990Ft.


Még szerencse, hogy idén jött az "olcsó" idei iphone Xr, csekély 299.990Ft 64GB jával, tudom ez plus árba van.



Még az Xr-el kibékülök, mert régen 250.000Ft volt az 5s és ahhoz képest nem sokkal több.



de a Xs és Xs max árai, horror.


Xs max 64gb-ért havonta a Trénél közel 30.000Ft kell pengetni alap előfizuban!


(Tudom 27% áfa is artisjus)

--------


De ez már horror 577.990Ft-ért autót vesz az ember, vagy felújítja a házát, nem egy csöves telefont ami alig tud többet a tavalyi x-nél.


-----


Ti hogy vagytok vele?



2018. okt. 22. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Úgy vagyok vele hogy nem érdekel. Aki megveszi, vegye. Nekem nem fáj. Vagy te a Maserati szalon elé is odamész hogy megmond miért draga a kocsijuk?
2018. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyiért is megveszik, akkor miért ne adnák ennyiért?
2018. okt. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Szarni kell rá, nem a te problémád. A szifon árát nem lehet olyan magasra emelni, hogy ne vinnék, mint a cukrot.
2018. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Gondolj bele, ha 10 ezer Ft/db lenne egy telefon, akkor ki tudna virítani vele? Oda lenne az egésznek az "értelme".


Valamelyik kérdésben olvastam egy komoly problémát:


Van olyan telefon, amin ránézésre nem feltűnő, hogy mennyibe kerül. Egyfajta szürke eminenciás fekete. Szerény, nem hivalkodó.


Nos, a kérdező észrevételéből én bizonyos szemrehányást olvastam ki. Ilyen telefontól ő már idegenkedik. Mert ha előveszi, nem látják mások, mennyibe kerül, és ez probléma.


Akkor meg, miről is beszélsz?

2018. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Szirty ***** válasza:
92%

Házakat is lehet kapni 500 millióért vagy többért.

Nem kell vele törődni ha nem érint a dolog.

2018. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Ööö.... nem értelek kérdező.

Mindent csak annyiért lehet eladni, amennyiért megveszik.

Addig nincs semmi baj, amíg el tudod dönteni hogy miért veszed meg, és nem mellesleg hogy meg is tudod fizetni.

Ha megveszed, de kajára már nem marad pénzed, az vajon kinek a hibája?

2018. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy vagyok vele, hogy nem izgat a dolog! Semmit sem kötelező megvenni! Aki akarja vegye, de aztán ne rinyáljon, hogy üres a hűtő meg kikapcsolták otthon az áramot! Persze, nyilván sokan vannak, akik tényleg megtehetik, hogy kp-ba kicsengetik az árát! Ez se az én dolgom, mert semmi közöm hozzá, hogy ki mire költi a pénzét és őszintén szólva nem is érdekel!
2018. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

577.990Ft-os összegért hol kapsz újonnan autót? Mutasd már meg, kérlek!

Mindenből van alsó, közép és felsőkategória, így azok akik meg tudják utóbbit engedi, tegyék!

Én úgysem veszek iPhone-t, úgyhogy pont nem érdekel mennyibe kerülnek.

2018. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Amíg nem kötelező megvenni, addig ne rinyálj kérdező, el vagy te tévedve nagyon.
2018. okt. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

nem értem a problémád

drága , és?

ami csúcskategória az miért lenne olcso

a drága cuccokat olyan embereknek gyártják akik mégis tudják fizetni

nincs mindenki méreg drága háza, autója ,órája és még sorolhatnám

mert ezt egy bizonyos rétegnek tervezik

nem csak abból áll egy auto vagy egy telefon ára h összedobják az alkatrészeket

csomo más költésge van a cégnek amiket finanszirozni kell

nem lehetsz túl okos ember ha ezt egy 19 évesnek kell elmagyarázni neked.

2018. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!