Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem tudom hivni?

Miert nem tudom hivni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kulfoldon elek. Olyan mobiltarifam van (es hazi is), hogy a Magyarorszagi vezetekes telefonszamokat ingyen tudom hivni.


Edesanyamnak a Telekomtol van otthoni szolgaltatasa, TV, internet telefon, de sajnos nem tudom hivni. Amikor felhivom a vezetekes telefonszamat, iPhone-on par masodpercig kiirja, hogy "Anya hivasa..." aztan kiirja, hogy "Hiba tortent a hivasban". A vezetekes telefon kb. ugyanez, 30 masodpercen keresztul szamlal a mutato, aztan harmat sipol, es megszakad a hivas.


Erdekes, hogy o tud engem hivni, a mobilomat es a vezetekesemet is, en viszont egyikrol sem tudom ot hivni... mas magyarorszagi telefonszamokat viszont fel tudok hivni.


Beszeltunk a magyar telekommal, es az en szolgaltatommal is, de mindketto egymasra mutogat.


A telekom azt mondja, hogy az en szolgaltatommal van a problema, mivel a hivas el sem indul (de akkor mas telefonszamokat miert tudok hivni?).


Az en szolgaltatom azt mondja, hogy ha se a vezetekesemrol, se a mobilomrol CSAK az o szamat nem tudom hivni, akkor logikusan a telekommal van a problema.


Harom kulonbozo keszulekkel probaltuk mar ki, egyikkel sem mukodott, szoval a keszulek problemajat kizarnam.


Mit tanacsoltok?



2018. nov. 27. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Magyaror telefonszámot MINDIG így mentsd el:


+36 (körzetszám) (hívószám)


Azaz, ha Telekomos, akkor +36 30 (hívószám)


Pl.: +36 30 1234567


Írj privátot, Telekomos vagyok, kipróbálhatjuk, hogy engem meg tudsz e csörgetni

2018. dec. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!