Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó telót max 30. 000 ft?...

LuckeY-ista kérdése:

Olcsó telót max 30. 000 ft? 1Gb Ram. ARM based, Quad Core 1GHz

Figyelt kérdés

1Gb Ram. ARM based, Quad Core 1GHz

Minum hogy legyen Ukrajnában élek 3000 hrivnyáért keresek telót az kb 30.000ft


2018. nov. 29. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ott mennyiért mennek a mobilok, de kb ennyibe megy a Xiaomi Redmi 6A
2018. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugyan anyi mint nálatok szomszédos ország leg első város
2018. nov. 29. 19:20
 3/8 szántóvető ***** válasza:
82%

én is valamelyik redmi 6-ot mondanám.itt egy link.

[link]

1GHz proci+1gb ram ma már nem jó paraméterek,ez a teló ennél sokkal jobb.

2018. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1/1 GB RAM/Ghz ma már nagyon kevés! A Redmi 6, amit előttem ìrtak, nem rossz, vagy esetleg egy Meizu M6 Note is megfontolandó! Mindkettőt minimum 3 GB RAM-mal érdemes venni (de azt hiszem, nincs is belőlük gyengébb verzió). Egy picivel olcsóbban van még a Meizu M6 3/32 GB, ami még ajánlott, ennél gyengébb telefont viszont ne vegyél, ha nem szeretnél kiszúrni magaddal! Az M6 egy teljesen jól használható alapkészülék, tehát ha nincsenek nagy igényeid, viszont egy megbízható telefont szeretnél, akkor az jó választás!
2018. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy j3 6


Processzormagok száma: 4 magos

Processzor sebessége: 1.5 GHz

RAM: 1.5 GB

Belső memória mérete: 8 GB


Újonnan 37.000

2018. nov. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 vagyok:


[link]

2018. nov. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5. Nehogy már azt a szutykot javasold.

1,5 GB Ram, szörnyű nyenge valami.

Amit írtak előttem a Redmi és a Meizu az már jó.

2018. nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Meizu M6 sokkal jobb hardveresen, mint a J3, és ugyanannyiba kerül. A Flyme pedig egy elég jó rendszer, bár vannak apróbb hibái, de jól használható. Nekem hasonló tudású Meizu-m van, mint az M6, és másfél évesen is ugyanolyan gyors és stabil, mint újkorában, sose fagyott le, nem akad, nincs belassulva. Persze, bizonyos keretek között kell használni, mert ugye 30 ezres telefonokról beszélünk. Ettől függetlenül egy átlagos felhasználónak teljesen megfelelő.
2018. nov. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!